2020 konobari viza i područja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    sobarica
    Učesnik

    Hi friends,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020.
    Prijavila sam se sa djetetom 17. septembra. Smatrali su da je plata moje supruge nedovoljna i odbili su mene i moje dijete. Moja supruga je turska državljanka i ima boravišnu dozvolu na neodređeno vrijeme. Uložili smo žalbu preko advokata poboljšanjem uslova i čekamo. Nadam se da će ispasti pozitivno.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    stuttgartcocuk
    Učesnik

    Sve najbolje. Neka vam Bog otvori put. Jeste li ikad ispitivali status svoje vize u uredu za strance u Stuttgartu? Postoji li još koja institucija u kojoj možemo dobiti informacije?

    Ne, sačekajte samo ništa što nismo pitali mojoj ženi nije se svidjelo pismo već na turskom, moja supruga pored mene. Oni su to odobrili jer je to bilo kompletno u dokumentima jer je dijete gotovo, a viza je stigla direktno za 23 dana, alhamdulillah.


    :D

    muratnadj na
    Učesnik

    Pozdrav, moj 72. dan je i dalje na čekanju. Moja podružnica za strance u stuttgartu u ludwigsburgu dokumenti su stigli već davno, ali samo čekamo pismo

    .

    muratnadj na
    Učesnik

    Ako dođe do poboljšanja, bit će nam drago ako ga podijelite s nama, da vidimo kako funkcionira postupak.

    ayaxnumx
    Učesnik

    Dobro veče, postoji razlika između mene i 18 godina sa svima kojima je moja supruga nakon dvije godine vjenčanja živjeli smo u Turskoj prije nego što sam završio sve papire, odlučili smo se preseliti u Njemačku. Imam sastanak u Istanbulu 2. marta, moja supruga heilbronn živi kalısıyor 25 godinu i ne nedostaje nam materijalnog i moralnog ove teme s kakvim se problemima suočavamo? Kako mogu postavljati pitanja. Može li mi netko pomoći?

    muratnadj na
    Učesnik

    Pozdrav, sretno, nadam se da će biti u redu. 18 godina će biti velika razlika, tako da će nužno stajati u uredu za strance.

    ayaxnumx
    Učesnik

    Dobro veče, postoji razlika između mene i 18 godina sa svima kojima je moja supruga nakon dvije godine vjenčanja živjeli smo u Turskoj prije nego što sam završio sve papire, odlučili smo se preseliti u Njemačku. Imam sastanak u Istanbulu 2. marta, moja supruga heilbronn živi kalısıyor 25 godinu i ne nedostaje nam materijalnog i moralnog ove teme s kakvim se problemima suočavamo? Kako mogu postavljati pitanja. Može li mi netko pomoći?

    Pozdrav, sretno, nadam se da će biti u redu. 18 godina će biti velika razlika, tako da će nužno stajati u uredu za strance.

    Imaju to na umu, mi smo zajedno 3 godine, vjenčali smo se i živjeli u Turskoj, onda je moja žena otišla tamo, nadam se da neće praviti probleme, topite se iznutra.

    muratnadj na
    Učesnik

    Nadam se da će proći glatko, morate biti strpljivi, ponekad proces traje dugo, ne brinite.

    cns24
    Učesnik

    Dobro veče, postoji razlika između mene i 18 godina sa svima kojima je moja supruga nakon dvije godine vjenčanja živjeli smo u Turskoj prije nego što sam završio sve papire, odlučili smo se preseliti u Njemačku. Imam sastanak u Istanbulu 2. marta, moja supruga heilbronn živi kalısıyor 25 godinu i ne nedostaje nam materijalnog i moralnog ove teme s kakvim se problemima suočavamo? Kako mogu postavljati pitanja. Može li mi netko pomoći?

    Pozdrav, postoji 13 godina razlike u godinama između mene i moje supruge i mi smo rođaci. Dok sam išao na razgovor za vizu, bio sam jako zabrinut zbog problema sa godinama, ali pitali su me gdje sam upoznao suprugu i jesmo li rođaci ili ne. Ostanite mirni za vrijeme razgovora, dajte kratke i jasne odgovore. Ako ste u panici, postavljaju više pitanja i žele detaljnije informacije.

    ayaxnumx
    Učesnik

    Pozdrav, postoji 13 godina razlike u godinama između mene i moje supruge i mi smo rođaci. Dok sam išao na razgovor za vizu, bio sam jako zabrinut zbog problema sa godinama, ali pitali su me gdje sam upoznao suprugu i jesmo li rođaci ili ne. Ostanite mirni za vrijeme razgovora, dajte kratke i jasne odgovore. Ako ste u panici, postavljaju više pitanja i žele detaljnije informacije.

    Puno vam hvala, ovo je bilo malo dobro, zaista sam zakazao sastanak za mene 1. aprila u 8 sati, ali sada sa uzbuđenjem čekam taj dan, koliko je dana prošlo?

    ayaxnumx
    Učesnik

    Insha'Allah ćete ići glatko, trebate biti strpljivi, proces ponekad postaje duži, ne zamarajte se.

    Hvala, nadam se da su zakazali termin za 1. april, sad cekam i obavesticu vas sto pre.

    cns24
    Učesnik

    Puno vam hvala, ovo je bilo malo dobro, zaista sam zakazao sastanak za mene 1. aprila u 8 sati, ali sada sa uzbuđenjem čekam taj dan, koliko je dana prošlo?

    Hvala  :) moj sastanak je bio u 8 sati danas, 75. dan sam, još vijesti ne čekam.

    .

    ayaxnumx
    Učesnik

    Nema situacije za paniku zbog razlike u godinama. Ovo je stvar ličnih preferencija i konzulat ne gleda na dobnu razliku već na namjeru koja stoji iza te dobne razlike. Iz gesta i danih odgovora mogu razumjeti je li sklopljeni brak stvaran ili lažan.

    Pročitao sam toliko članaka da sam u početku naišao na razgovore u početku, tako da sam imao puno straha od takve situacije.

Prikazujem 15 odgovora - 31 do 45 (ukupno 1,303)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.