2020 konobari viza i područja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    sobarica
    Učesnik

    Hi friends,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020.
    Prijavila sam se sa djetetom 17. septembra. Smatrali su da je plata moje supruge nedovoljna i odbili su mene i moje dijete. Moja supruga je turska državljanka i ima boravišnu dozvolu na neodređeno vrijeme. Uložili smo žalbu preko advokata poboljšanjem uslova i čekamo. Nadam se da će ispasti pozitivno.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    nsyyn
    Učesnik

    Bok, momci, prijavio sam se iz Istanbula 15.01.2020 i pismo je danas otišlo mojoj supruzi. Moja supruga je tražila tromjesečni obračun plata i ugovor o najmu, a moj muž će ga vratiti danas i osobno otići. To je slučaj za mene, inače, moja supruga je njemačka državljanka.

    stuttgartcocuk
    Učesnik

    Bok, momci, prijavio sam se iz Istanbula 15.01.2020 i pismo je danas otišlo mojoj supruzi. Moja supruga je tražila tromjesečni obračun plata i ugovor o najmu, a moj muž će ga vratiti danas i osobno otići. To je slučaj za mene, inače, moja supruga je njemačka državljanka.

    Gdje živi vaš supružnik? Uslijedio je vrlo brz povratak MashaAllah ..

    nsyyn
    Učesnik

    Gdje živi vaš supružnik? Uslijedio je vrlo brz povratak MashaAllah ..

    Živi u Augsburgu. Da, vrlo brzo su odgovorili. Nadam se da ću dobiti pasoš za 3 do 5 dana.

    .

    nsyyn
    Učesnik

      Zdravo momci, dajte da sve prepišem. Prijavila sam se iz Istanbula 15.01.2020. Pismo je poslano mojoj supruzi 31.01.2020. Stigla je moja viza 05.01.2020 :) Ukupno je trajalo 21 dan. Moja supruga je njemačka državljanka. Živi u Augsburgu. I želio bih naglasiti da su i konzulat i podružnica stranaca od velike pomoći i pokušavaju izdati vizu što je prije moguće. Sve dok nedostaju dokumenti i ništa ispunjeno lažnim lažima.

    Nadam se da ce svi koji cekaju uskoro dobiti vize.Neka nas Bog sve spoji. 

    stuttgartcocuk
    Učesnik

    Zdravo. Takođe sam imao sastanak u konzulatu u Istanbulu 2. januara 2020. Sastanak je protekao u redu, moji dokumenti su bili kompletni. Moja supruga je njemačka državljanka. Rekli su da ćete, kada odete u Ured za strance u Stuttgartu da biste saznali o situaciji 21. januara, dati informaciju da je spis primljen 6. januara i sačekati. Još nije obrađeno. Volio bih da mi iskusni prijatelji pomognu. Koliko mogu čekati?

    Postoji li poboljšanje? Prijavili smo se za stuttgar 20. januara u Ankari. Mail da biste saznali status.

    stuttgartcocuk
    Učesnik

    Zdravo. Takođe sam imao sastanak u konzulatu u Istanbulu 2. januara 2020. Sastanak je protekao u redu, moji dokumenti su bili kompletni. Moja supruga je njemačka državljanka. Rekli su da ćete, kada odete u Ured za strance u Stuttgartu da biste saznali o situaciji 21. januara, dati informaciju da je spis primljen 6. januara i sačekati. Još nije obrađeno. Volio bih da mi iskusni prijatelji pomognu. Koliko mogu čekati?

    Prijavili smo se za Stuttgar, 20. januara u Ankari. Šaljemo e-mail da saznamo situaciju. Ima li poboljšanja u vama?

    phoenix34
    Učesnik

    Još nema razvoja. Kada moja žena ode u kancelariju za strance, ne morate da dolazite ovde sa dokumentima itd. Rekli su da vas možemo kontaktirati ako želimo. Ured za strance se ne javlja na telefon, možete dobiti odgovor putem e-maila. Stuttgart je regija u kojoj imigranti žive gusto. Cekamo. Nadamo se da će naše vize uskoro biti izdate.

    hamburg26
    Učesnik

    Dobro veče,
    Takođe sam neko ko vam se pridružio da biste dobili vizu za ponovno spajanje porodice 2020. godine. Ako postoji, želim sastanak u 5. marta. u generalnom konzulatu. Ako imamo prijatelje koji su dobili vizu iz Hamburga ili imaju senzacije, mogu li ih obavijestiti?

    NUAsman
    Učesnik

    pozdrav,

    Prijavila sam se iz Ankare 29. januara. Cekamo.

    stuttgartcocuk
    Učesnik

    Prijavila sam više od 20. januara djece, dokumenti su bili kompletni. Mojem supružniku nije poslano pismo niti sam dobio e-poštu. A moj pasoš je danas na putu. Mislite li da postoji mogućnost odbijanja? Moj suprug je takođe njemački državljanin.

    sobarica
    Učesnik

    Prijavila sam više od 20. januara djece, dokumenti su bili kompletni. Mojem supružniku nije poslano pismo niti sam dobio e-poštu. A moj pasoš je danas na putu. Mislite li da postoji mogućnost odbijanja? Moj suprug je takođe njemački državljanin.

    Hi all,
    Ako je vaš supružnik njemački državljanin, ne bojte se da to neće odbiti. Recimo sretno već vašim očima.
    Čekam sa svojim djetetom. Odbijena mi je viza, a plata je ocijenjena nedovoljnom. Uložili smo prigovor preko advokata u novembru. Moja supruga je promijenila posao i zatražila dvomjesečnu isplatu od filijale za strance. Poslali smo i čekamo, da vidimo da li će ovaj put odobriti. Jako je teško čekati, a još teže čekati sa djetetom. Neka nam je Bog svima u pomoći.

    stuttgartcocuk
    Učesnik

    Moja viza je stigla momci. Trebalo je 23 dana. Kroz dječaka. Moja supruga nije išla, pismo nije išlo, nisu ništa htjeli. Moja viza je došla direktno. Trebalo bi biti moguće što prije otići svima koji imaju dobre namjere onima koji čekaju proso.

    sobarica
    Učesnik

    Moja viza je stigla momci. Trebalo je 23 dana. Kroz dječaka. Moja supruga nije išla, pismo nije išlo, nisu ništa htjeli. Moja viza je došla direktno. Trebalo bi biti moguće što prije otići svima koji imaju dobre namjere onima koji čekaju proso.

    Čestitam brate moj, nadam se da će nam Bog dati blagoslov.

    phoenix34
    Učesnik

    Moja viza je stigla momci. Trebalo je 23 dana. Kroz dječaka. Moja supruga nije išla, pismo nije išlo, nisu ništa htjeli. Moja viza je došla direktno. Trebalo bi biti moguće što prije otići svima koji imaju dobre namjere onima koji čekaju proso.

    Sve najbolje. Neka vam Bog otvori put. Jeste li ikad ispitivali status svoje vize u uredu za strance u Stuttgartu? Postoji li još koja institucija u kojoj možemo dobiti informacije?

Prikazujem 15 odgovora - 16 do 30 (ukupno 1,303)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.