2019 Germany Visa Expecters

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Blue34
    Učesnik

    Pokrećem ovu temu za naše prijatelje koji će podijeliti svoje ideje o pitanjima viza od 2019, nadam se da će sve biti od koristi za sve...

    Northyyy
    Učesnik

    Moja supruga je dva puta nazvala podružnicu za strance, mojih papira nije bilo u Turskoj, postupak je spor i kaže se da ćemo vas dobiti čim stignu vaši dokumenti. Nakon mjesec i po poslao sam e-mail konzulatu i povratka nije bilo. Nadam se da ćemo dobiti odobrenje što je prije moguće, vrlo je teško čekati.

    Savjetujem vam da budete strpljivi, ako nazovete i izvršite pritisak, postupci se mogu odgoditi jer ne znate na kakvog ćete policajca naići, važan je službenik koji je zainteresiran.

    Wishing han
    Učesnik

    Kao što ste rekli, ako nemate kompliciranu situaciju, obično dobijete odgovor za dva tjedna od strane podružnice i dobijete odobrenje.
    Nadam se da ćete dobiti dobre vijesti i upoznati svog supružnika

    Pozdrav
    I ja sam se prijavio u decembru, primio sam pismo o nestalim dokumentima prošle nedelje, moja supruga će ga uzeti sutra
    Čuo sam da su oni koji su se prijavili u decembru odobreni u januaru, čekamo, nadamo se da će uskoro doći naši odgovori.

    Northyyy
    Učesnik

    Pozdrav
    I ja sam se prijavio u decembru, primio sam pismo o nestalim dokumentima prošle nedelje, moja supruga će ga uzeti sutra
    Čula sam da su podnosioci predstavki u decembru dobili odobrenje u januaru, ne čekamo, insAllah, naši odgovori će odmah doći.

    zdravo
    Nadam se da ćete dobiti odgovor za dvije sedmice i dobre vijesti iz inostrane filijale.

    ozzzyj
    Učesnik

    Pozdrav
    I ja sam se prijavio u decembru, primio sam pismo o nestalim dokumentima prošle nedelje, moja supruga će ga uzeti sutra
    Čula sam da su podnosioci predstavki u decembru dobili odobrenje u januaru, ne čekamo, insAllah, naši odgovori će odmah doći.

    Pa, taj se proces puno mijenja, oni koji odlaze u mjesta poput malih gradova imaju vizu za 2 dana, 1 sedmicu i čekaju 6 mjeseci. viza je stigla prošli tjedan, želim da za kratko vrijeme budete kod kuće.

    stuttgartcocuk
    Učesnik

    Hi friends,

    20. januara prijavila sam se iz Ankare zbog djeteta, moji dokumenti su bili kompletni. Nije bilo ničega negativnog, pa je bilo kratko. Moja supruga živi u centru Stuttgarta. Da li se neko prijavio iz Stuttgarta, koliko će vremena trebati prije? Postoje oni koji se prijavljuju iz gradova poput Minhena i Berlina i dobivaju vizu na period od mjesec i po dana.

    MustafaD
    Učesnik

    Prijatelji, koncept vize je vrlo relativan pojam, mislim da se ne uslovljavate ranim ili kasnim odlaskom, jer je vaša dob 1 mjesec, a prijatelj je došao za 2 mjeseca, ovaj posao ima nalog, vi podnosite zahtjev, dokumente idi u Njemačku, supružniku stiže pismo (ili ne dolazi). Prema vama, nakon predaje dokumenata, ako je vaša situacija u redu, viza će vam stići u roku od nekoliko tjedana, tako da odavde nećete dobiti savjet neće ubrzati vaš posao, tako da je vaš posao u potpunosti u rukama policajaca, tako da nema izbora nego čekati najbolje. Neki prijatelji su rekli da idete i ne pratite vaš posao prije trećeg mjeseca ni na koji način, ali smatram da je to pogrešno, tačnije, ako su vaši dokumenti stigli u Njemačku, policajac čuva vašeg supružnika i informacije možete dobiti od taj policajac, nadam se da svi imaju vizu u vrijeme izrade diplomskog rada.

    MustafaD
    Učesnik

    Danas je moja viza došla onima koji čekaju proso.

    : policy:

    cns24
    Učesnik

    Danas je moja viza došla onima koji čekaju proso.

    Budite dobri  :)

Prikazujem 12 odgovora - 526 do 537 (ukupno 537)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.