2020 konobari viza i područja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    sobarica
    Učesnik

    Hi friends,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020.
    Prijavila sam se sa djetetom 17. septembra. Smatrali su da je plata moje supruge nedovoljna i odbili su mene i moje dijete. Moja supruga je turska državljanka i ima boravišnu dozvolu na neodređeno vrijeme. Uložili smo žalbu preko advokata poboljšanjem uslova i čekamo. Nadam se da će ispasti pozitivno.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    ozzzyj
    Učesnik

    Hi friends,
    Htio sam pisati pod ovim naslovom s prijateljima koji čekaju i dobivaju vizu 2020.
    Prijavila sam se sa svojim djetetom 17. septembra. S obzirom da je plaća moje supruge nedovoljna, odbili su mene i moje dijete. Moj suprug je turski državljanin i ima neodređenu sjednicu. Uložili smo prigovor preko advokata poboljšavajući naše uvjete i čekamo. Insha'Allah će rezultirati pozitivnim rezultatom.
    Želim strpljenje svima koji čekaju.

    Upravo sam ti pisala privatno ☺️ Da napišem i ja ovdje. Nadam se da ćeš sljedeće sedmice dobiti dobre vijesti pošto si poboljšao uslove, čekam 🙏🏻
    I ja čekam
    8. novembar: intervju za vizu
    19. decembar: traženje dokumenata od supružnika
    23. decembra: moja supruga je predala dokumente
    Nakon što se božićni praznik već sastavio .. da vidimo, još uvijek me čekam🤷🏻‍♀️

    sobarica
    Učesnik

    Dobar dan Özge,
    Hvala na vašoj poruci. I ja isto želim. Nadam se da će svi koji čekaju dobiti vizu i porodicu. Doći će i vaša viza, Allahovim dopuštenjem. Rekli su da će biti kasno ili neće biti teško.
    To je gorko očekivanje za mene, nemam više entuzijazma, ne mogu se nadati Njemačkoj.

    nsyyn
    Učesnik

    Zdravo prijatelji

    Prijavu iz Istanbula podnio sam 15.01.2020. Činilo se da je sastanak prošao dobro, ali i datumi su bili pogrešni. Je li to problem? Zaboravio sam datum vjenčanja, rekao sam pogrešno :( Imam 10 godina između nas i moje supruge i imaju li problema povezanih sa godinama? Moja supruga je njemačka državljanka.

    ozzzyj
    Učesnik

    Zdravo prijatelji

    Prijavu iz Istanbula podnio sam 15.01.2020. Činilo se da je sastanak prošao dobro, ali i datumi su bili pogrešni. Je li to problem? Zaboravio sam datum vjenčanja, rekao sam pogrešno :( Imam 10 godina između nas i moje supruge i imaju li problema povezanih sa godinama? Moja supruga je njemačka državljanka.

    Ne znam to 🤷🏻‍♀️ Kada ste miješali datume, jeste li ih kasnije ispravili ili su nešto pogrešno rekli o vama? Ako su sumnjičavi, mislim da mogu unakrsno ispitati koliko sam ovdje pročitao here

    ozzzyj
    Učesnik

    Zdravo, viza mi je danas istekla. ☺️ ☺️☺️
    Datum prijave 8. novembra
    16. januara, kada sam dobio vizu
    Pritisnite 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 za sve koji čekaju svoju suprugu

    nsyyn
    Učesnik

    Zdravo, viza mi je danas istekla. ☺️ ☺️☺️
    Datum prijave 8. novembra
    16. januara, kada sam dobio vizu
    Pritisnite 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 za sve koji čekaju svoju suprugu

    Neka nam je sa srećom, ako Bog da, halay :)

    ozzzyj
    Učesnik

    Sretno sa prosom, insallah halayy :)

    Puno vam hvala ☺️. Amin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Neka se svi što prije sretnu sa svojim suprugama, gospodaru

    eomer
    Učesnik

    Zdravo,

    Moja supruga je otišla u Njemačku s vizom za traženje posla i našla posao, radi već 2,5 mjeseca. Takođe sam imala intervju za vizu 19. 12. 2019., moj suprug još nije zvao kancelariju za strance.

    Moja supruga nazvala je nadležni ured za strance 10. januara 2020. godine, ali rekli su da im spis još nije stigao i da će se prijaviti. Još uvijek nema vijesti. Ipak, period za koji sam se prijavio poklapao se i sa božićnom i sa novogodišnjom vrevom. Nadam se da neće više doći.

    : policy:

    : policy:

    phoenix34
    Učesnik

    Zdravo. Takođe sam imao sastanak u konzulatu u Istanbulu 2. januara 2020. Sastanak je protekao u redu, moji dokumenti su bili kompletni. Moja supruga je njemačka državljanka. Rekli su da ćete, kada odete u Ured za strance u Stuttgartu da biste saznali o situaciji 21. januara, dati informaciju da je spis primljen 6. januara i sačekati. Još nije obrađeno. Volio bih da mi iskusni prijatelji pomognu. Koliko mogu čekati?

    Ayyyy vrlo sretan 😁😊
    Moja supruga je dobila pismo od Kancelarije za strance.Nakon ovog pisma, viza se obično odobrava u roku od 1-2 nedelje... Danas je 83. dan. Radujem se dobrim vijestima🙏

    stuttgartcocuk
    Učesnik

    Zdravo,
    Prijavila sam se iz Ankare 20. januara za dijete. Moj suprug je takođe njemački državljanin. Moja supruga živi u Stuttgartu. Da vidimo što očekujemo ..

    phoenix34
    Učesnik

    Hvala leowoman. Odlazak u Ausländerbehörde i istraživanje situacije obično funkcionira, koliko vidim od onih koji su iskusili ovaj proces i od foruma. Ako idete u područje u kojem imigranti žive gusto, a vaš supružnik je turski državljanin, proces može potrajati duže, dok ako je vaš supružnik njemački državljanin, proces može biti vrlo kratak jer se podaci o prebivalištu i plati ne istražuju. Nadamo se da će naše vize stići što je prije moguće.

    ozzzyj
    Učesnik

    Ayyyy vrlo sretan 😁😊
    Moja supruga je dobila pismo od Kancelarije za strance.Nakon ovog pisma, viza se obično odobrava u roku od 1-2 nedelje... Danas je 83. dan. Radujem se dobrim vijestima🙏

    Ayyju je nevjerovatno drago zbog tebe 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Koje su dokumente tražili od njegove supruge? Ovdje sam pogledao postupak dostave dokumenata, da, ne traje dugo nakon predaje dokumenta, ne treba dugo 1-2 sedmice, to je obično odgovaralo nama. Čekam vijesti ☺️

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 1,303)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.