Da li neko u Istanbulu želi da nauči njemački jezik i položi A1 ispit u jednom trenutku?

< Forumi < Generalni nemački i njemački A1 porodični kombinirani kursevi < Da li neko u Istanbulu želi da nauči njemački jezik i položi A1 ispit u jednom trenutku?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    memduh
    Učesnik

    Zdravo momci, ovo je Memduh GÜNGÖR.

    Živim u četvrti Beylikdüzü u Istanbulu. Upoznao sam Elif Hocu prije 2 mjeseca preko Almancaxa. Intervjuisao sam mnoge kurseve, ali nijedan od njih nije bio iskren. Njegovi uspjesi već objašnjavaju koliko jednostavno obrazovanje pruža. Nakon dugih diskusija, počeo sam da držim lekcije kod gospođe Elif i polagao A23 ispit 2011. decembra 1. godine. Jučer su stigli rezultati i iako prije 2 mjeseca nisam znao ni par riječi njemačkog, uspio sam dobiti 74 boda na jednom ispitu. Učiteljica Elif daje tako dobru lekciju da je za pamćenje, a takođe ima jako dobre resurse i podatke. U istom smislu, pruža potpuno didaktičko obrazovanje, a ne učenje napamet. Udaljenost između moje kuće i mjesta gdje sam pohađao nastavu je 2,5 - 3 sata, a svaki put sam putovao javnim prevozom po 6 sati povratno. Rekao sam: "VRIJEME ĆE SE DUGO, NEKA BUDE DUGO" i definitivno sam bio u pravu. HVALA HVALA UČITELJU, HVALA NEMAČKI... Oni koji traže kurs u Istanbulu, ne lutajte uzalud, učiteljice Elif, samo je jedan edukator na ovu temu a ja ne znam nijednog drugog edukatora.

    DOKAZI O VIZUELNOM DOKUMENTU SU ISPOD. (To mi je bio prvi ispit i vjerujte mi, bila sam jako zabrinuta, prije nisam imala trening. Zahvaljujući svojoj učiteljici Elif, moj strah je nestao i uspio sam. Bila je to ne samo učiteljica, već i naša sestra.
    JEDAN PUCAN PUN HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    Učesnik

    Izrađuje se solidna reklama za elif hoca :)

    memduh
    Učesnik

    Nije reklama brate, vjeruj mi, činjenice se pišu. Od njega sam lično trenirao. Postala mi je učiteljica i sestra, neka je Bog blagoslovi, ne štedim molitve, pogotovo na dan ispita, bilo je mnogo ljudi koji su pohađali kurseve sa velikih institucija i po treći put. Skoro da smo ostali sa profesorima u odnosu na one koji tvrde da su dobili najbolje obrazovanje...

    mutim2
    Učesnik

    Istina je prijatelju kako si srecan... Nadam se da uvek sretnes lepe ljude po svom srcu..

    netalman po
    Učesnik

    Zdravo,

    Nisam mogao odoljeti jer je moje ime prenijeto, želio sam da napišem. :) Umjesto moje reklame, ovi dolazeći prijatelji na ovaj način pokušavaju zahvaliti almancaxu jer dolaze iz almancaxa i - svi koji žive znaju - ovo je razdoblje zaista vrlo teško i uznemirujuće razdoblje i ljudi mogu razumjeti boju djela tek nakon polaganja kursa i polaganja ispita. Oni samo pokušavaju pomoći jedni drugima, da ne bi pogriješili.

    Mislim da ako ima ikome ovdje treba zahvaliti, to su službenici Germanxa, koji su bili uz nas potpuno za ime Boga, ne tražeći nikakvu korist ni od koga, pa ni od mene. Zaista nisam mnogo uradio, samo sam izvršio svoju dužnost. Ovo je ispravno. Ovo je platforma na kojoj svi, nastavnici i učenici, mogu imati koristi i pomoći jedni drugima. Neka Bog blagoslovi sve koji su dali svoj doprinos. Pozdrav i pozdrav…

    mutim2
    Učesnik

    Zdravo,

    Nisam mogao odoljeti jer je moje ime prenijeto, želio sam da napišem. :) Umjesto moje reklame, ovi dolazeći prijatelji na ovaj način pokušavaju zahvaliti almancaxu jer dolaze iz almancaxa i - svi koji žive znaju - ovo je razdoblje zaista vrlo teško i uznemirujuće razdoblje i ljudi mogu razumjeti boju djela tek nakon polaganja kursa i polaganja ispita. Oni samo pokušavaju pomoći jedni drugima, da ne bi pogriješili.

    Mislim da ako ima ikome ovdje treba zahvaliti, to su službenici Germanxa, koji su bili uz nas potpuno za ime Boga, ne tražeći nikakvu korist ni od koga, pa ni od mene. Zaista nisam mnogo uradio, samo sam izvršio svoju dužnost. Ovo je ispravno. Ovo je platforma na kojoj svi, nastavnici i učenici, mogu imati koristi i pomoći jedni drugima. Neka Bog blagoslovi sve koji su dali svoj doprinos. Pozdrav i pozdrav…

    Ko smo vi, naučili smo kod naše učiteljice Elif, pa vam želim uspjeh ..

    netalman po
    Učesnik

    Danke schön.  :)  Bog te blagoslovio.

    fotoademxnumx
    Učesnik

    Uciteljice Elif drago mi je sto sam dosla do vas zahvaljujuci ovom sajtu i imala sam zadovoljstvo da ga prodjem u jednom dahu iako ne znam nemacki.Neka Bog blagoslovi vas i nemacki.Drago mi je da preporucujem moja učiteljica Elif, koju sam preporučio drugim prijateljima ovdje i koja je i sama uspjela na kursu u jednom potezu, kako finansijski tako i duhovno.

      datum ispita 01.20.2012
        rezultat: 83
    Srdačan pozdrav Adamu Demiru

    guru
    Učesnik

    Kako to da kurs uspješno završimo za 4 sedmice? Žao nam je, ali čak i na vašoj web stranici ne stoji gdje je tečaj. niste pouzdani, potpuno oglašavate.

    netalman po
    Učesnik

    DOKAZALI SMO SA POTVRDAMA KOJE SMO GODINAMA POSTOJALI, VISOKI RAZRED PRIMLJEN NA ISPITU I NEMA STUDENATA KOJI SU OSTALI NA ISPITU.

    OBRAĆAJTE nas da ne pišemo NAŠE RAZLOGE KOJE NISMO PRONAŠLI SAMO REGIONIRAJEMO, SVI TURSKI 'NISU ADRESA naši.

    AKO TO VAM NE DOĐE, MOŽETE NAS PITATI DO VLASTI SAJTA KOJI STE OVDE U-GERMANCAXU!

    MuhaââeM
    Učesnik

    Kako to da kurs uspješno završimo za 4 sedmice? Žao nam je, ali čak i na vašoj web stranici ne stoji gdje je tečaj. niste pouzdani, potpuno oglašavate.

    Iz statistike je vidljivo da niti jedan student do sada nije pao na ispitu A1.

    guru
    Učesnik

    Ako smo logični, nigdje u svijetu se ne može dati 100% garancija uspjeha. Kako to da svaki pripravnik položi ispit? Na web stranici još nije navedena čak ni adresa. Piše prevoz jednim vozilom, ali navedeno mjesto je Göztepe. pitam se kako doći =)

    dielosch
    Učesnik

    Gdje je Muharrem Admin? Možete li dati informacije o ovom kursu?

    MuhaââeM
    Učesnik

    Ako smo logični, nigdje u svijetu se ne može dati 100% garancija uspjeha. Kako to da svaki pripravnik položi ispit? Na web stranici još nije navedena čak ni adresa. Piše prevoz jednim vozilom, ali navedeno mjesto je Göztepe. pitam se kako doći =)

    Daje se sto posto garancije uspjeha, stopa uspjeha je očigledna. Komentari su očigledni.
    Na vama je hoćete li reputirati ili ne.

    MuhaââeM
    Učesnik

    Gdje je Muharrem Admin? Možete li dati informacije o ovom kursu?

    Pozdrav dielosch, dugo ste bili odsutni, dobrodošli na forum. :)
    Kurs njemačkog jezika u Istanbulu pripada našoj učiteljici Elif, jednoj od instruktorica almancaxa, i ima vrlo visoku stopu uspjeha. :)

    guru
    Učesnik

    Mislim da ova stranica ima dogovor sa damom Elif, više ne razumijem. I sama sam se već srela u petak sa damom Elif. Samo u petak vaša je web stranica bila u potpuno drugom stanju. Zašto bih tražio detaljan put. Gospođa Ustellik Elif sama je telefonom rekla da imam kancelariju. Nazvao sam Gete institut, ni oni takvo mjesto ne znaju. Dakle, ne govorim o istraživanjima koja sam

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 20)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.