Nemački kurs o ILM i Goethe Institutu

> Forumi > Generalni nemački i njemački A1 porodični kombinirani kursevi > Nemački kurs o ILM i Goethe Institutu

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    guru
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji,

    Tražio sam na forumu, ali jedino što sam mogao pronaći o kursevima u istanbulu bilo je netalmanca.com.

    Tražimo kurs njemačkog A1 u Istanbulu za moju suprugu. Kad sam nazvao goethe institut, rekli su da su ispitni centar istanbulskog jezičnog centra. Međutim, mnogi centri za tečajeve na Internetu kažu da su uključeni u ispit. U ovom poslu očito postoje prevaranti.

    Moramo prosijati Goethe jer nema vikend tečajeva
    Da li je neko zadovoljan jezičkim centrom u Istanbulu?

    tesekkurler

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Sada postoji mnogo institucija koje drže predavanja kao takva, ali institucija koja drži ispit je 4 goethe, telch, osd i tesdaf, jedna od njih je da tamo ne polažete ispit nakon što ste položili kurs u Netalmanu ili nekom drugom tečaju, ili ne postoji institucija kojoj ste prisustvovali ovom ispitu. Institucija koja polaže ispite, odnosno priprema ispitne radove, jedan je od ova 4 kursa, jer Njemačka prihvaća diplome iz ova 4 imena samo kao valjane, ako imate vremena za obavljanje posla ili samostalno učenje ili odlazak na mjesta koja daju lekcije za ispit a1, ali samo a1 neće biti općenito njemački

    guru
    Učesnik

    moja supruga je završila drugu sedmicu u jezičnom centru u Istanbulu i sada je vrlo zadovoljna. Dakle, ako postoje ljudi koji žele ići, mogu preporučiti Bakırköy.

    netalman po
    Učesnik

    HANIM ASIYE DIVAN, ALI I dalje TRAŽITE PREDMETE I DOBITE INFORMACIJE!

    guru
    Učesnik

    dama asiye koja ne razumije? komedija ili ozbiljno ste komedija

    netalman po
    Učesnik

    :) :) :)

    guru
    Učesnik

    Mislite li da ste sada nešto naučili? Nemam posao, upisao sam tečaj, ali imam posla s vama.
    To je sve što si ti. Pričaš gluposti. Hvala Bogu da se ne zovem Asiye, jer ako bi koristio moje ime ovdje, mogao bih napisati i gore stvari!

Prikazujem 6 odgovora - 1 do 6 (ukupno 6)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.