A1 zabuna kursa; 20 dana i 80 sati garancije nalet...!!!

> Forumi > Generalni nemački i njemački A1 porodični kombinirani kursevi > A1 zabuna kursa; 20 dana i 80 sati garancije nalet...!!!

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    aser_xnumx
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, počeo sam istraživati ​​za ispit a1 na Internetu. Gledam sve tečajeve oko Mersin-Adana-Hatay. Muškarci tvrde da su se posebno pripremili za A1 i da će nivo dobijanja certifikata dostići za 20 dana.
    Prijatelji koji su dobili A1 sertifikat i pohađali kurseve… Ove institucije govore istinu svojim tvrdnjama, mogu li je dobiti?
    Počevši od abecede, počeo sam učiti njemački jezik u prosjeku pola sata dnevno, u mislima sam razmišljao da naučim taktiku ispita, da tako kažem, u ovim 20-dnevnim tečajevima.
    Molimo podijelite svoje stavove o toj temi.

    hvala

    aser_xnumx
    Učesnik

    Prijatelji, tema je ažurna.

    aser_xnumx
    Učesnik

    Prijatelji, nemojte niko pohađati takve tečajeve, molim vas podijelite svoja iskustva.

    Hvala…

    Rejan na
    Učesnik

    Ovo u potpunosti ovisi o vašem trudu i odlučnosti. Naravno, ako ste voljni, to će vam pomoći u vašem kursu. Na kursu će se učiti format A1 ispita i dati probni ispit. Nastavite učiti puno riječi. Na primjer, uzmite malu svesku i napišite njemačke riječi na turskom. Držite ovu bilježnicu uvijek sa sobom i stalno je gledajte. Već postoje uzorci pisama na stranici, saznajte informacije odatle. Goethe Institut ima uzorke ispita. Obavezno provjerite. Od ovoga ćete imati velike koristi. Dajem ti link. Sretno.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

    aser_xnumx
    Učesnik

    Pozdrav, hvala vam puno na interesovanju.

Prikazujem 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.