Lijek za one koji kažu da sam depresivan. "Ljudski životi ono što se događa u mozgu"

> Forumi > Cafe almancax > Lijek za one koji kažu da sam depresivan. "Ljudski životi ono što se događa u mozgu"

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    noć
    posjetilac
    281068.jpg
    Mozak je takva sila.

    Kafadan geçen her düşüncenin bir talep olduğuna inanıyorum… iyi şey ister güzel şeyler düşünürseniz cevabı aynen öyle gelir ,Ama hep korku ve kuşkuyla yaşarsanız aynen bunları da çağırırsınız.

    Ljudi koji se plaše saobraćajnih nesreća uvek upadnu u nesreće. Ako krenete sa strahom i stalno to zamišljate u svom mozgu i širite negativnu energiju unaokolo, sigurno ćete uzrokovati nesreću vozača, ali ako vozite auto i imate takve strahove, nemojte voziti...

    Djeci njihovih prezaštićenih roditelja uvijek se nešto dogodi, pa čak i ako neko baci kamen, doći će.
    sizin çocuğunuzun kafasını bulur o zaman siz şunu düşünürsünüz “onu kollayıp korumasam hep başına olumsuz şeyler geliyor.

    Pitam se zašto ?

    Ne liči li to na (izleći mi jaje iz kokoši ili kokoši)?

    Postali smo tako nesrećno društvo da jedni drugima ne možemo reći dobro jutro, kad se okupimo, uvijek pričamo o negativnim događajima, bojimo se reći koliko je dobro da nam netko kaže, kako oni kažu stvari, da se odmah žalimo i kažemo da sve ide loše i gore, govorimo o našim bolestima i smrću. ljepota razgovora s prijateljima, uživanje preostalo.

    Uvijek se žalimo da nema novca, kao da će osoba koja to traži tražiti od nas novac.
    Nastavite tačno, ako kažete ono što NIJE, nastavite UNIŠTAVATI, neprestano se žalite i osvrćite se negativno i sažalno.
    Propustite svoje blagoslove, primijetit ćete i da su na kraju ove tutnjave nedostajali i vaši prijatelji.

    Ljudi koji kažu da nemaju novca cijelo vrijeme propustit će plodnost svog novca, pa će jednog dana doći i pogledati, no možda su u obveznim rashodima koji nisu na računu koji iznenada izlazi, a možda će biti i novca koji će se potrošiti na zdravlje.

    Ljudima koji uvijek govore kako su bolesni, razbole se, mozak je uvjetovan da biste vidjeli u kojem se stanju bojiš i ako ga zoveš to ti donosi.

    Stvoritelj počinje primati ove blagoslove nakon nekog vremena od svojih sluga koji ne znaju kako biti zahvalni na već danim blagoslovima.
    Pogledajte oko sebe videćete puno primera.

    Dođite kod onih koji kažu kako ste
    Za početak recite da sam JAKO DOBAR. :)

    Öyle bir toplum olduk ki karşımızdakini yargılamaktan sevmeye zaman bulamıyoruz. ya:)

    Ali ljubav nam treba u bilo kojem dobu.

    Ako se ljubav ne nudi, to nije ljubav.

    Bez obzira na to šta volite, ali imate intenzivne osjećaje ljubavi.

    Kad nekome kažete svoju ljubav, kad je konsolidirate pokretima, šaljete mu toliko lijepe energije da vam povraća njegovu sreću u obliku energije
    nećete naći ono pozitivno u bilo čemu drugom.

    Ako majka koja ima novo dijete ima problema ili ima negativnu ličnost, uzmite je u naručje i dodirnite njenu kožu kad je najpozitivnija.
    Ako želite da vaše bebe budu mirno i zdravo, pokušajte ih odgajati u mirnom i pozitivnom okruženju bez svađa,  
    Kad je ljut, pokušajte ga ne držati u naručju i pokazati mu svoju bezgraničnu ljubav.
    Poljubi se, pomiriši i znaj da će ovih dana brzo i proći
    Znajte da rastu vrlo brzo.

    Neke majke i očevi ne mogu izražavati i pokazati svoju djecu iako ih jako vole.

    Zašto?

    Kada ćete to pokazati?
    Nije li zahvalno i zahvalno što smo ljubav na ovaj Božji dar pokazali na najbolji mogući način?

    Mozak je takva sila,

    Koristeći ljudsku moć mozga, može paralizovati sebe, ubiti se ili pobijediti svoj rak.
    Sve dok može da uslovi mozak.
    Otprilike 13 milijardi nervnih ćelija u našem mozgu
    Ne postoji. Svaka ćelija oslobađa oko 7.3 kilograma energije.
    To nije praktično, ali teoretski, pretpostavimo da sve živčane stanice u mozgu otpuštaju svoju energiju u isto vrijeme, oslobađa se 350 milion kilograma energije, što znači da velikoj metropoli treba svu svoju struju.
    ima moć susreta.
    Želim da vam kažem o incidentu koji se desio u medicinskim knjigama,

    „Vlak-hladnjak kojim se prevozilo meso staje na stanici radi čišćenja.
    Radnici počinju čistiti vagone, jedan od njih čisti automobil, dok drugi misli da je automobil prazan i zaključavaju vrata spolja.
    Nešto kasnije voz kreće, a nakon zaustavljanja zaustavlja se na stanici kako bi kupio meso.
    Radnik ostaje zatvoren dok se vrata radnika vagona otvaraju
    Zamrzava se smrt.
    Ali gledaju li temperatura vagona na normalnoj temperaturi, tako da nije propuštena u zamrzivač.
    Ali radnik koji je zatvoren to ne zna, jer misli da će smrznuti do smrti, mozak priprema uvjete za zamrzavanje,
    Svoje tijelo prilagođava tome pokazujući sve znakove smrzavanja.”

    Zato usmjerite svoj mozak u pozitivne stvari.
    Ima nekih ljudi ako stalno pričam
    1-2 je često govorio o životu još jedne godine
    ponavljaju i postavljaju sebi vrijeme smrti.
    Toliko se bojim da će mi, ako kažu vjerujući, postaviti mozak u takvo stanje da će se postaviti tako da umru kada to stvarno izgovore.
    Dakle, bez obzira koliko imate godina, uvijek imate cilj i snove kako biste mogli dugo živjeti.
    Živeo je onoliko dugo koliko je zamislio.
    Nije li to odgovarajuća reč?

    Bilo je jučer. Jučerašnje nema ponavljanja, baš kao i snovi.
    Sutra, ne znamo, dobre stvari mogu biti i loše.

    Ali znam ovaj trenutak, pišem ovaj članak slomljenim nogom, ali moja supruga je odmah do moje djece i ja sam najsretnija osoba na svijetu iz tog razloga, i zato što svoju budućnost ne znam na najbolji, najugodniji i najpozitivniji način
    I ocijeniti.

    Ne mogu otrovati pamćenje budućnosti o kojoj ne znam.

    Dakle, učinite to i podijelite svoj život na 3, ali nemojte ga brkati.

    Juče, danas, sutra...

    Volimo iznenadne stresove.

    Adrenokortikotropni hormon (ACTH) povećava se u tijelu zbog naglog stresa i pamćenja, osjeta, energije postaje super.

    Dakle, ovaj hormon je tijelo osiguranje od stresa.

    Ali ako ovaj stres pretvorite u začarani krug, to jest, ako ga stalno stvarate u svom mozgu, ako stalno razmišljate o njemu, sve pozitivne stvari koje se vraćaju nestaju.

    Mislim na zaborav, gubitke energije, nevoljkost, migrenu, gastrointestinalne tegobe, nesanicu, tumor na mozgu, krvne pritiske i padova, utrnulost u raznim delovima tijela, nesretnost, čak i depresiju, srce povezano
    pritužbe i priprema teren za rak.

    Zašto biste to vidjeli sami?

    Dovoljno je biti pametan, kontroliran i pozitivan.

    Ako ste u velikom stresu, pronađite neke hobije, pa sklonite glavu.

    Usmjerite ga na druge poslove tako da faktor stresa nema efekta ili se bavite onim što volite, što vas čini sretnima.

    Ako to ne možete, molite se da ih mistični efekti molitvi na ljude učine pozitivnim.

    Ben evde sokakta bile hep iyilik diler ve hayır için dua ederim… :angel:

    Hvala prof. Yildiz Batirbaygil

    ATAAN2
    Učesnik

    Ben JA SAM VRLO DOBAR Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    night2
    Učesnik

    alkis :) alkis :) alkis :)

    maslina
    Učesnik

    Ben JA SAM VRLO DOBAR

    …misterija…
    Učesnik

    ben böyle bi kitap okumuştum ve bir süre işe yaradı ama ondan sonra ben uygulamayınca etkisini kaybetti yinede denicem denemekten vazgeçmicem… alkis:) ablacım sen süpersin teşekkürler bu güzel paylaşımın için… :-*

    LJUBAV-40
    Učesnik

    okey :) okey :)

    …misterija…
    Učesnik

    tam senlik sevgicim bu… alkis:) (sen iyi ol sonsuza kadar… :-* )

    Ne propustite
    Učesnik

    Neka vas Bog blagoslovi što ste nas natjerali da razmišljamo u pozitivnom smjeru.Hvala vam na trudu.Veoma sam srećna.Hvala Bogu.Biću jako dobro.

    night2
    Učesnik

    okey :) okey :) okey :)

    night2
    Učesnik

    Ben JA SAM VRLO DOBAR Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    Bende yarin öyle basliycam güne ;)
    Sanirim arada bu yaziyi okumaliyim okey:)

    night2
    Učesnik

    Održao sam riječ, ;)
    Ben Ja sam vrlo dobro diyerek basladim güne alkis:)

    …misterija…
    Učesnik

    pljeskati :) pljeskati :)

    night2
    Učesnik
    Bilo je jučer. Jučerašnje nema ponavljanja, baš kao i snovi.
    Sutra, ne znamo, dobre stvari mogu biti i loše.

    Ali znam ovaj trenutak, pišem ovaj članak slomljenim nogom, ali moja supruga je odmah do moje djece i ja sam najsretnija osoba na svijetu iz tog razloga, i zato što svoju budućnost ne znam na najbolji, najugodniji i najpozitivniji način
    I ocijeniti.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    …misterija…
    Učesnik

    pljeskati :) pljeskati :)

    night2
    Učesnik
    Dođite kod onih koji kažu kako ste
    Za početak recite da sam JAKO DOBAR.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    …misterija…
    Učesnik

    yok ben ÇOK İYİYİM demesem… :haha: “Süperim” kesmez mi?? kur;) ;D

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 19)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.