Postupit ću prema informacijama koje mi date...

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    ahmetgultekin
    Učesnik

    Pozdrav, prijatelji, nov sam u formi. Trebam hitne informacije od onih koji su kreirali ovaj obrazac, Bog blagoslovio. Moja supruga živi u Njemačkoj / Berlinu i izgleda da ima dva posla da me dovedu. Prvi posao iznosi 1,150 eura mjesečno radnim danom, a drugi posao čini 350 eura za vikend, što ukupno iznosi 1,500 eura. Moja supruga je saznala da se posao koji je zaradila najviše novca od neke osobe u Njemačkoj računao na osnovu onoga koji je naučila. Budući da je turski državljanin, plaća stanarinu kod kuće. Pitam se da li izračunaju ukupno ili 1,150 eura. Možete li mi pomoći, molim vas hvala. Ponašat ću se u skladu s podacima koje navedete, a pismo za strance uskoro stiže.

    muratbdr
    Učesnik

    Pozdrav, prijatelji, nov sam u formi. Trebam hitne informacije od onih koji su kreirali ovaj obrazac, Bog blagoslovio. Moja supruga živi u Njemačkoj / Berlinu i izgleda da ima dva posla da me dovedu. Prvi posao iznosi 1,150 eura mjesečno radnim danom, a drugi posao čini 350 eura za vikend, što ukupno iznosi 1,500 eura. Koliko je moja supruga naučila od jedne osobe u Njemačkoj, naučila je da se posao koji je zaradila najviše računao preko kojeg. S obzirom da je turski državljanin, stanarinu plaća kod kuće. Pitam se da li izračunaju ukupno ili 1,150 eura. Možete li mi pomoći, molim vas hvala. Ponašat ću se u skladu s podacima koje navedete, a pismo za strance uskoro stiže.

    Dozvolite da vam pokažem dva posla, brate moj, za vas je bolje, koliko sam pročitao, to mora biti najmanje 2 1350 eura za turskog državljanina. Potrebno formalno njemačkom državljaninu. ali nakon stanarine i troškova, što bi trebalo biti 1380 eura po osobi. drugi prijatelji mogu dati bolji uvid. one čije su žene turkinje


    Prijatelji čiji je supružnik državljanin Turske mogu imati više informacija.

    Busrasalih
    Učesnik

    Pozdrav, prijatelji, nov sam u formi. Trebam hitne informacije od onih koji su kreirali ovaj obrazac, Bog blagoslovio. Moja supruga živi u Njemačkoj / Berlinu i izgleda da ima dva posla da me dovedu. Prvi posao iznosi 1,150 eura mjesečno radnim danom, a drugi posao čini 350 eura za vikend, što ukupno iznosi 1,500 eura. Koliko je moja supruga naučila od jedne osobe u Njemačkoj, naučila je da se posao koji je zaradila najviše računao preko kojeg. S obzirom da je turski državljanin, stanarinu plaća kod kuće. Pitam se da li izračunaju ukupno ili 1,150 eura. Možete li mi pomoći, molim vas hvala. Ponašat ću se u skladu s podacima koje navedete, a pismo za strance uskoro stiže.

    Dozvolite mi da vam kažem, dajte da vam dam informaciju da oba posla ne bi trebala prelaziti pravilo od 8 sati rada.Štaviše, prihod je u obje situacije sada nizak. Vrlo je važno da je na oba posla radio najmanje 1400 poslova, a to je bila i jedna od naših odluka o odbijanju jer je promijenio posao. Vrlo je važno da nikada, nikada ne dobije pomoć. Mogu vam pomoći ako imate dodatnih pitanja

    sobi_90
    Učesnik

    Pomenuli ste Berlin, i ja ću ići u Berlin 12. februara.

    Busrasalih
    Učesnik

    Pomenuli ste Berlin, i ja ću ići u Berlin 12. februara.

    Prijavili smo se 8. oktobra, a moja supruga je predala dokumente u prvoj sedmici decembra. Snra je pregledan i poslan je pasoš s odbijanjem 2. januara. Pokušavaju se snalaziti na intenzivan, ali brz način. Znam da se od njemačkog državljanina ne traži prihod

    sobi_90
    Učesnik

    Da li ste se usprotivili odbijanju?

    Busrasalih
    Učesnik

    Da li ste se usprotivili odbijanju?

    Nismo se protivili, konzultirali smo se s pravnikom jer su imali prigovor na dvije stranice, pa ih je bilo mnogo. Ne bez da ih ispravi, rekao je advokat. Podnijeli smo zahtjev za njemačko državljanstvo, čekamo ga direktno, vršimo ispravke, tako da za njih postoji 2 mjeseci.

    sobi_90
    Učesnik

    Neka je Bog svima u pomoći, nadam se da će svi dobiti svoje vize i ponovo se spojiti sa svojim supružnicima što prije.

    Busrasalih
    Učesnik

    Neka Allah pomogne svima, inša'Allah, svi će dobiti vizu što je prije moguće i upoznati svog supružnika.

    Amen, nadam se svima

    Eselma
    Učesnik

    Moj suprug je samozaposlen. Prihod će prikazivati ​​posljednjih 7 mjeseci, a dodavao je i prihod od posla koji je radio na mreži. To obavlja u poreznoj upravi, samo da bi dobio garanciju.

    Dozvolite mi da vam kažem, dajte da vam dam informaciju da oba posla ne bi trebala prelaziti pravilo od 8 sati rada.Štaviše, prihod je u obje situacije sada nizak. Vrlo je važno da je na oba posla radio najmanje 1400 poslova, a to je bila i jedna od naših odluka o odbijanju jer je promijenio posao. Vrlo je važno da nikada, nikada ne dobije pomoć. Mogu vam pomoći ako imate dodatnih pitanja

    Hvala brate, imam još puno pitanja :)  Izgleda da je 1150 radnim danom na svom poslu. Vikendom se pojavljuje i na svom poslu, gdje je dobio 350 eura. Pa, ukupno 1,500 ne bi bilo dovoljno. Na istim poslovima radi posljednjih 7 mjeseci. postoji li neki drugi problem? (ahmetgültekin) moj prijatelj sa tečaja, napisao sam u njegovo ime

    Eselma
    Učesnik

    Radi na različitim mjestima nego što radi kao samozaposlena osoba. Sam plaća svoje osiguranje. Vaš supružnik može poslati e-mail policiji stranaca i tražiti. Moja baka je to učinila i dobila odgovore na svoja pitanja.

Prikazujem 12 odgovora - 1 do 12 (ukupno 12)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.