Rekli su da ne trebate raditi, ali hoće li to biti problem

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    moje raj
    Učesnik

    ben alman vatandasiyim aile birlesimi icin yabancilar polisine sordum calismana gerek yok okurkende getirebilirsin dediler son dakikada bisey cikmaz demi arkadaslar? ???

    c3t1n
    Učesnik

    banada aynisini dediler cikacagini sanmiyorum bakalim bu hafta beni cagiracaklarmi belgeler islemdeydi gecen hafta boyu…

    moje raj
    Učesnik

    Koje ste dokumente poslali u Tursku?

    c3t1n
    Učesnik

    Ako želite inspiraciju, kad podnesete zahtjev za vizu, daju vam dokumente ili ti dokumenti dolaze ovdje, pregledavaju se ovdje, poslat će mi pismo nakon što ih pogledaju, poslati će mi pismo da pitaju od čega žele. Sve ih je prikupio na liniji nakon sastanka, tražili su moje evidencije o prijavi i odjavi, čak smo i ubrzali

    moje raj
    Učesnik

    tmm tesekkürler insallah hersey yolunda gider

    c3t1n
    Učesnik

    Tmm hvala vam, sve ide dobro

    insallah bizim simdiye kadar bi sorun yok gibi gözüküyor sadece kagitlarin gelip gitmesi biraz zaman aliyor…

    kaanxnumx
    Učesnik

    avukat tut sınava gerek kalmaz baskı yap geri adım atmayın aile birleşimi bu eşini yanıan alıyorsun ne sınavı hukuk olarak sınav ile ilgili hiçbirşey yaazmıyor ver avukata en fazla 1 ayda gelır eşin…

Prikazujem 6 odgovora - 1 do 6 (ukupno 6)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.