Besplatna kampanja za nemačku kampanju Sona Erdi

> Forumi > Vesti i najave o Almancax proizvodima i uslugama > Besplatna kampanja za nemačku kampanju Sona Erdi

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    Učesnik

    Dragi članovi i posjetitelji, naše kampanje besplatne dostave proizvoda, koje provodimo oko dvije godine, završile su.
    Zahvalili bismo se svima koji su pokazali interes za naše proizvode.

    Naš njemački obrazovni set, koji se sastoji od njemačkog obrazovnog DVD-a s kapacitetom od 7 CD-a i 23 njemačke kartice s riječima (600 riječi i 60 obrazaca govora), nudi se na prodaju znatno ispod tržišne cijene, a naši će članovi i posjetitelji moći dobiti naš set tako što će platiti daleko ispod tržišne vrijednosti. Trenutno je dostupna samo opcija plaćanja na vratima i vrlo brzo će se aktivirati alternativni sistemi plaćanja.

    Naši novi proizvodi su trenutno u fazi pripreme i vrlo brzo ćemo biti s vama uz sjajne kampanje i proizvode.

    iskreno

    3,14
    Učesnik

    –> Kada kažete alternativno plaćanje vrlo brzo, koliko brzo, gospodine Muharem? :) Veoma sam znatiželjan o novim DVD-ovima. Prethodne sam već dao tetki. Ja sam žrtva??? ;D

    –> Mislim da bih trebao imati naviku da razmislim nekoliko puta prije slanja poruke. :-X

    Cemalettin
    Učesnik

    Pozdrav gospodine Muharem, bio bih vam zahvalan da me kontaktirate, ovo je moja e-mail adresa.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Prikazujem 2 odgovora - 1 do 2 (ukupno 2)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.