PRIJATELJI!… DA UDIŠEM DUBOKO!… MOJA VIZA JE STIGLA!…

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    darudigy
    Učesnik

    Uglavnom sam išla kao gledalac jer sam do sada bila veoma pesimistična... Ipak, puno ste mi pomogli... Pogotovo oko A1 ispita... Položio sam sa lakoćom, zahvaljujući vama... Mogu pomozi svakom kome treba pomoc u mom vremenu... Sada bih se zahvalio svima vama bez ikakvog oklijevanja... Niko ne treba demoralisati... Samo se ceka, Ima ceznje, ima razocarenja, ima test strpljenja... Ukratko, sve je tu... Toliko toga je upakovano u ovu godinu dana... Priprema za svadbu cele godine, a u međuvremenu rad na poslu, stres i nervi, kako da objasnim. .. Znam da razumes... sta hocu da kazem... Prijatelji vole... Opusti se... Radi sta hoces, nista vise... Daj prednost placi svog supružnika i kuci koja je na vrhu to... Daj ispit, ostalo je samo pasoš i pečat sa slikom na kojoj piše VISUM na pasošu... Hoćeš li reći da je ovo sve što mi nedostaje... još čekam svoju muž... mnogo mi nedostaje.. ne mogu ti to objasniti... vjenčanje u avgustu, pa medeni mjesec da se oslobodim ovog stresa, pa put... jedinoj osobi za koju bilo šta može za mene... Žena moja... Neka svačija čežnja prestane... Hvala još jednom svima... VEEEEEEEEEEE! SADAIIIIIIIII!:::::: AJDE TETKA!!!!!!!! halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) yuppie:) yuppi:) pljesak:) pljesak:) pljesak:) ples:) ples:) ples :)

    blue_mavis
    Učesnik

    gözün aydin prijatelju, čitao sam tvoje tekstove, jesi li jako fin? Inshalah će ti sljedeći život biti s ljubavlju i srećom daleko od stresa.

    Bog vas blagoslovio i pomogao vam :)

    smile35
    Učesnik

    Dozivljavam sve sto si rekao prijatelju, ja sam jedan od onih koji su se prijavili u aprilu, kao i ti, jos cekam 8. april, nema intriga, nema dokumenata, sve je dostupno.. Sretno mojoj prijatelju jako sam sretan zbog tebe nadam se da ce ti biti dobro,spomenuo si platu i kucu,kolika ti je bila plata?

    gnušanje
    Učesnik

    Hajde, baciš pogled na moje prijatelje koji čekaju vizu.

Prikazujem 3 odgovora - 1 do 3 (ukupno 3)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.