www.almancax.com Tim

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Urednik
    posjetilac
    WEBMASTER I ADMINISTRATOR
    Muharrem EFE
    NJEMAČKI INSTRUKTORI
    Muharrem EFE
    Elif gorgulu

    acelyaxnumx
    Učesnik

    Hvala svima.Stvarno ne mogu da nadjem rijeci,odlicno ste uradili posao.Nisu uzalud rekli da cu biti rob 40 godina svakome ko me uci slovu.Mi vasi clanovi, možda nećemo moći da budemo vaši robovi, ali budite sigurni, naše molitve će uvek biti uz vas. Neka vam Bog podari šta god poželite. Hvala vam puno. Zagrljaji. Sa puno ljubavi……

    u kelebekgib
    Učesnik

    Zahvalio bih timu na svim ovim naporima. Svi su vrlo korisni i iskreni. Dobro si!

    ste čudo
    Učesnik

    u potrazi za prekrasnim nalazištem nalazišta, pronašao sam :)

    andic
    Učesnik

    Hvala svima koji su doprinijeli. Super si….

    evo
    Učesnik

    Hvala svima, ova stranica će mi biti vrlo korisna.

    u masilh
    Učesnik

    …nova verzija stranice je jako lijepa; Svaka cast svima.

    acelyaxnumx
    Učesnik

    Srdačan pozdrav za ovu perlu urokljivih očiju na njemačkom....

    Evrovizija
    Učesnik

    Želim vam nastavak uspjeha

    MuhaââeM
    Učesnik

    Zahvaljujemo svima :)

    duboko
    Učesnik

    HVALA SVIMA KOJI SU DOPRINOSALI…

    je Lehrer
    Učesnik

    TO JE VEOMA USPEŠAN SAJT... DRAGO JE DA SAM I ČLAN OVOG SAJTA...

    asigitarist
    Učesnik

    zdravo Ja sam novi član. Studiram u anatolskoj gimnaziji i iako njemački jezik vidim već treću godinu, ne može se reći da sam puno naučio i nisam mogao: naišao sam na ovu stranicu dok sam tražio dobar izvor na internetu. puno hvala :) Čak mi je i pronalazak njemačkog jezika bio problem :)

    Smyrna
    Učesnik

      Što mislite da je razlog zašto ne naučite njemački vaša buntovna gitara? ;) Siguran sam da ovdje možete pronaći ono što tražite

    asigitarist
    Učesnik

    hb :) hvala :) da, možda trošim malo više vremena na moju gitaru :P Ispit je bio danas. Bilo je osrednje: vredno sam radio odavde... Pa, kad pokušaš da naučiš sve u jednom danu, to je sve. :)

    McScream
    Učesnik

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Beskrajno hvala zdravlju vašeg tima na trudu Prijatelji. Kratko sam pratio vašu web stranicu. Sinoć sam se učlanio. Zaista sam sretan što sam s vama. Obavljate vrlo koristan i vrlo koristan posao želim vam najviše Vaš uspjeh Arkadşlar ;) Sretno…

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 83)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.