Prigovor na odbijanje vize ..

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    nosorog
    Učesnik

    Zdravo prijatelji

    Prijavila sam se njemačkom konzulatu putem IDate za petodnevno putovanje. Student sam i svrha odlaska bila mi je pohađanje četverodnevnog seminara. Dan nakon moje prijave poslani su mi pasoš i 5 dokumenta u vezi sa odbijanjem vize.

    Razlog je; '' Za cijelo predviđeno razdoblje putovanja ili za povratak u zemlju prebivališta ili odlaska,
    ili dovoljna finansijska sredstva za tranzit u treću zemlju za koje se garantira da će biti prihvaćeni.
    dokaz o posedovanju nije dostavljen ili legalan
    nije moguće da dođete do puta.

    Nije me bilo briga što su moj račun i račun mog oca u tom trenutku pokazivali malo novca, jer je moj sponzor pokrivao sve moje troškove. Sad ću se protiviti i pokazat ću vlasnički list, licencu preko 5000 lira. Koliko dana i kako se uopšte završavaju prigovori? Bilo bi mi drago ako postoje prijatelji koji imaju znanje.

    tugce_doerj je
    Učesnik

    Napišite i pošaljite svoj prigovor, nadam se da će ga obraditi u kratkom roku. Vrlo je teško reći koliko dugo će odgovarati.

Prikazujem 1 odgovor (ukupno 1)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.