Pokrenuta besplatna kampanja za nemačku reč

< Forumi < Vesti i najave o Almancax proizvodima i uslugama < Pokrenuta besplatna kampanja za nemačku reč

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    Učesnik
    AŽURIRANJE: ZAVRŠENA JE BESPLATNA NJEMAČKA KAMPANJA S KOMPLETOM ZA TRENING I HVALA NA INTENZIVNOJ PAŽNJI SVIM NAŠIM PRIPADNICIMA
    NAŠI PROIZVODI SU PONUDI NA PRODAJU, A NAŠE PROIZVODE MOŽETE POSJEDOVATI PLAĆANJEM CIJENE VRIJEDNE TRŽIŠNE VRIJEDNOSTI.

    šok! šok! šok!

    TO NIJE ČUO! NEVIĐENO! NIJE DATO!

    JOŠ JEDNA SJAJNA PROMOCIJA SA NAJBOLJŠE BESPLATNE WEB STRANICE!

    Kao što je poznato, njemački EDUCATION DVD, koji je najtraženiji proizvod u anketi koju smo organizirali proteklih mjeseci, besplatno smo slali oko 2 mjeseca.
    Sada nam je drago predstaviti naš proizvod, NJEMAČKE KARTICE RIJEČI, koji se nalazi na drugom mjestu među najpoželjnijim proizvodima u našoj anketi, i objavljujemo naziv naše kampanje:

    NEMAČKI SE NEĆE NAUČITI!
    DİLEYENE NJEMAČKO OBRAZOVANJE DVD
    DİLEYENE NJEMAČKE KARTICE RIJEČI
    OBA PO ŽELJI
    POTPUNO BESPLATNO
    TERET OD VAS
    PROIZVODI OD NAS

    Značajke naših njemačkih kartica:

    1. Za razliku od kartica s riječima na tržištu, članci su napisani u vrlo velikim fontovima, vrlo je jednostavan za čitanje.
    2. Svaka karta ima 10-14 riječi na jednoj strani, karte su naprijed-nazad, ukupno ih ima 23. Više od 600 riječi dano je s množinom i člancima, a dodano je i 60 uzoraka njemačkog govornog područja.
    3. Ovo su riječi koje oni koji se pripremaju za ispit A1 moraju znati.
    4. To su najčešće korištene riječi u svakodnevnom životu.
    5. Karte su presvučene celofanom i teško se trgaju.
    6. Veličina posjetnice, jednostavna za nošenje.

    Ispod su slike nekih karata, broj karata koje treba poslati je 20, ima oko 600 riječi.
    Riječi su date u množini i člancima.

    Slike sa njemačkih DVD-a i flash kartica:


    njemački-set-1.jpg

    njemački-set-2.jpg

    njemački-set-3.jpg

    njemački-set-4.jpg

    Naše NJEMAČKE KARTICE RIJEČI počele su se slati s NJEMAČKIM DVDOM ZA OBRAZOVANJE od danas.
    Kako se broj proizvoda povećava, NIJE MOGUĆE POVEĆATI NAKNADU ZA DOSTAVU, naknada za otpremu se NIJE PROMIJENILA, iznosi između 7 i 9 TL, prema uobičajenim gradovima.

    Zahvaljujemo na vašem interesovanju za vodeću njemačku obrazovnu stranicu almancax i almancax proizvode.

    gokhan.gzl
    Učesnik

    Želio bih zahvaliti administratorima web mjesta almacax što su dali DVD na teret bez čekanja na izlaz. Pronaći ću samo još jedan mali predmet u teretu koji mi je poslan i ako ne zatražim kelimske kartice, mogu li nam ih vladari dostaviti?
    želim vam ugodan dan

    MuhaââeM
    Učesnik

    Budući da su se naše kartice riječi počele distribuirati od ponedjeljka, oni koji su tražili DVD-ove nisu mogli biti poslani prije ovog datuma, već su poslani samo DVD-ovi.
    Naravno, kartice možemo poslati i pod uvjetom da platite naknadu za dostavu.

    netalman po
    Učesnik

    Zdravo,

    Kao i sve usluge koje ste do sada pružali besplatno, i ove nove kartice bit će od velike pomoći onima koji žele naučiti njemački jezik, a rad će im biti puno lakši tijekom pripreme za ispite. Bog te blagoslovio. Želimo vam nastavak uspjeha.

    saalesque
    Učesnik

    DVD je stigao danas. Hvala zaposlenima u Almanxu

    daddy81
    Učesnik

    Prije svega dobar rad,proizvod je stigao od danas.Proizvod je dobar,ali postoji problem.Potrebno je precizno obavijestiti kupce.Naveden je iznos od 7 - 9TL u vezi sa dostavom.I nagađao sam da je taksa visoka jer sam prije slao preko PTT cargo.Ispalo je ovako pitao sam službenika zašto je toliki i na kraju nije bio ni 1 desi.šta mi je rečeno je bila cijena proizvoda unutra + naknada za dostavu.Mislim da bi bilo efikasnije da proizvod nije besplatan ali po niskoj cijeni.Moj cilj je informirati ljude.

    Želim da vaše učenje bude kontinuirano, pozdrav, dobar posao

    MuhaââeM
    Učesnik

    Pozdrav, već smo dali nekoliko izjava na ovu temu, učinimo to ponovo.
    Prije svega, želio bih vas obavijestiti o sljedećem: Postoje 2 načina otpreme, prvi je POŠALJNIK PLAĆEN TERETstani i drugo PLAĆANJE TERETA KUPCA'Stani.
    Pošiljatelj koji je platio uvijek je jeftiniji nego bilo gdje drugdje, mislim da otpremate teret unaprijed plaćenim vjerojatno što ste poslali s PTT-a, a teret šaljete s PTT-a, a naknade koje plaćate u trenutku kretanja (tj. SENDER PAY CARGO) trenutno su 4 $ bilo gdje u Turskoj U TERETU S PLAĆANJEM POŠALJCA operacije su jednostavne, plaćate naknadu i šaljete teret gdje god želite.

    ALI POSLOVI KUPCA KOJI SE PLAĆAJU su različiti. Posebno PTT Cargo obavlja različite transakcije od ostalih teretnih kompanija s uplatom primaoca, tj. KOLEKTIVNO PLAĆANJE. Na primjer, možete otići u xxx cargo kompaniju i poslati teret s uplatom primatelja bez plaćanja naknade. uzima naknadu za otpremu od kupca.
    Ali PTT Cargo nije ovakav, PTT Cargo razmatra mogućnost da kupac ne plati trošak dostave i to vam kaže kada šalje KUPAC PLAĆENI TERETA: “Naknadu za teret dajete unaprijed, a kada isporučujemo teret, naplaćujemo naknadu od kupca i prenosimo je vama.“ kaže i dodaje: “Kada naknadu za teret koju primimo od primatelja prenesemo na vas, također naplaćujemo troškove prijenosa novca, budući da novac od tereta primamo od primatelja, ova transakcija spada u kategoriju prikupljanja od vrata do vrata, a naplaćujemo i fiksnu naknadu.” kaže.
    Stoga, kada šaljemo teret, naknadu za teret plaćamo unaprijed, tada se naknada primljena od kupca prenosi na naše račune, trošak prijenosa novca i gore navedeni troškovi odražavaju se i na kupca, a mi već kažemo da će CARGO NAKNADA biti 8 - 9 TL svim našim posjetiteljima prije narudžbe.
    Sada ćete reći: "Ako je to slučaj, zašto ne isporučujete sa drugim kompanijama?" Kontaktirali smo i druge kompanije, ali smo dobili negativan odgovor.Pošto druge kompanije ne garantuju za sebe kao PTT, kažu "ne možemo slati hiljade tereta svakog meseca KOJI PLAĆA KUPAC", jer niko ne može garantovati prijem ovih tereta Neprihvaćeni tereti se vraćaju kargo kompaniji kao gubitak.
    Kao rezultat toga, iako ponekad imamo problema, teret šaljemo na ovaj način jer je ovo najjeftiniji i jedini način za naše posjetitelje.

    bernaca
    Učesnik

    Zdravo,

    Prije sam kupio CD, a sada želim kupiti njemačke Flashcards. Kako se mogu prijaviti? Mozes li mi pomoci?

    Hvala ti,

    meetal
    Učesnik

    I ja to želim, kako to mogu naručiti?

    3,14
    Učesnik

    –> Kolika je cijena DVD-ova i kartica? Možda imam prijatelje koji žele da doprinesu i imaju koristi.

    –> Cijene su također napisane u podtemama. Trošak neaktivnosti duže vrijeme... :'(

Prikazujem 9 odgovora - 1 do 9 (ukupno 9)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.