Zovem iz Njemačke u Tursku ili kompaniju za domaćinstvo koji je snažno preporučujemo da smo da imate?

> Forumi > Opšta sekcija o Njemačkoj i drugim evropskim zemljama > Zovem iz Njemačke u Tursku ili kompaniju za domaćinstvo koji je snažno preporučujemo da smo da imate?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    kadirxnumx
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, mogu se osloniti na odgovarajuću cijenu, može se doći do te cifre saglamsina žele donijeti svoju robu za domaćinstvo iz njemačke ili kompanija koje poznajete turkiyede bi transport?

    nesnil
    Učesnik

    Zovem, ako neko zna, bit će nam drago ako nas obavijesti.

    kadirxnumx
    Učesnik

    Istraživao sam i obračunavaju troškove po metru kubiku, a mnoge firme ne daju garanciju za robu koju dovoze, a roba koju kupuješ i slanje + porez se naplaćuje na isti račun pa sam odustao i kupio odavde Licno ne preporucujem.Nema velike razlike.Ako mozes da kupis ovde garantovano je.

    shema
    Učesnik

    Jeste li pronašli kompaniju ili još uvijek tražite? Svoje stvari donio sam preko firme iz Istanbula. Ako vam zatreba, mogu pregledavati datoteke i pronaći adresu i otpad kompanije.
    Ako vaši predmeti nisu jako važni, ne pokušavajte ih ponijeti, vjerujte mi, preskupi su. Ako ga možete prodati, kupite ga tamo i ovdje ćete dobiti prikladnije stvari. Ipak, kažem koliko novca košta vaše istraživanje gore i dolje i prema tome napravite svoj račun.

    k.uguz
    Učesnik

    Zdravo. Rekao sam da ću napisati ako još uvijek tražite Preselio sam se s kompanijom zvanom utr international house-to-house koja se preselila prije dva mjeseca i bio sam vrlo zadovoljan. I vama preporučujem. Popravio sam vezu ispod.

Prikazujem 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.