Njemačka Turska Evden Eve dostava

> Forumi > Opšta sekcija o Njemačkoj i drugim evropskim zemljama > Njemačka Turska Evden Eve dostava

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    melikexnumx
    Učesnik

    Mi smo MCS Logistika i nudimo međunarodni prevoz u pokretnoj kući.

    Mi koristimo procese kao što su pomorski vazdušni i kopneni saobraćaj bez prekida u sve dijelove svijeta za prijevoz osobnih stvari (sve stvari koje bi trebale biti u kući) i vozila na kojima se koriste.

    Ako želite donijeti svoje predmete za domaćinstvo iz Evrope i odnijeti ih tamo, pokušat ću vam pružiti tečne informacije o ovoj temi koliko god mogu.

    Roba se pakuje na vašu kućnu adresu, bez obzira gdje se nalazite u zemlji, roba prolazi kroz carinu, prijevoz na kućnu adresu, uklanjanje kuće, jednostavnu instalaciju namještaja.

    Naša kompanija ima centralni ured u Istanbulu i holandski distributivni ured.

    + 90216 521 21 52
    mi mcslojis

    melikexnumx
    Učesnik

    Molimo kontaktirajte mcslogistics za određivanje cijena

    k.uguz
    Učesnik

    Doživeo sam nekoliko reči da napišem za ovaj naslov i želeo sam da to podelim sa vama dragi prijatelji. Prijatelji, preselio sam se sa firmom ******** prije 2 mjeseca. Opet mi ga je prijatelj preporučio, momci rade čisto i preporučujem svima koji misle na korporativnu kompaniju. Mislim da je to moj savjet prijateljima koji razmišljaju o specijalnoj kampanji za Njemačku na dva mjeseca. uredu uredu :)

Prikazujem 2 odgovora - 1 do 2 (ukupno 2)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.