Govore na njemačkom preko Skype-a

> Forumi > Nemačke igre na forumu i nemačku praksu > Govore na njemačkom preko Skype-a

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    vještački
    Učesnik

    Ako neko želi, dodajte me. Navečer možemo razgovarati o temi koju smo odredili (teme Deutsche welle ball uglavnom su).

    Nivo B1, moj govor je loš. Na ovaj način razgovaram sa strancima, ali smatrao sam da bi bilo bolje razgovarati s turskim prijateljima zbog vremenskih razlika i ponekad problema sa Skypeom.

    Skype: umjetno76

    3,14
    Učesnik

    –> Božja saglasnost je važnija od bilo čega drugog. Voleo bih da vam pomognem, za ime Boga, ali ne znam kako da pomognem jer je moje vreme veoma ograničeno. Usput, koji je tvoj spol? Moram da znam ovo pre nego što mogu da te dodam. Zato što više volim da žene razgovaraju sa ženama i muškarci da razgovaraju sa muškarcima. Naš Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, nas savjetuje da ne budemo sami sa suprotnim polom. (Allahümme Salli Ala Sayyidina Muhammedin ve Ala Ali Sayyidina Muhammed)

    vještački
    Učesnik

    Ja sam pre osoba.

    3,14
    Učesnik

    –> Onda ga dodajem brate. :)

    3,14
    Učesnik

    –> Sreli smo se sa prijateljem na Skype-u nekoliko puta. Bilo je produktivno, nadam se da sam mogao pomoći.

    kenkogs
    Učesnik

    Ja sam na nivou kenkogs1 a2

Prikazujem 5 odgovora - 1 do 5 (ukupno 5)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.