važna pomoć

> Forumi > Cafe almancax > važna pomoć

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    alperave na
    Učesnik

    Postoje li slm prijatelji u njemačkoj turskoj cvijeće u starom stilu i pokloni će biti nešto za moje web stranice

    YAMANEF na
    Učesnik

    Kao šta ? Je li to veleprodaja ili maloprodaja? Hoće li biti uživo? ima ih milion? Pomoći ću vam da mi kažete šta tačno tražite

    alperave na
    Učesnik

    moj zaručnik je tamo, pa tražim stranicu koja šalje živo cvijeće i može primati poklone

    yenicerixnumx
    Učesnik

    zdravo

    https://www.floraprima.de/?gclid=CNb_yKGi3dACFQaVGwodYMACGQ  Koristio sam stranicu ranije. Poslali su bez ikakvih problema. Nadam se da će vam pomoći.Samo obratite pažnju na vrijeme dostave da stigne na vrijeme. 

    selametle

    erddinc
    Učesnik

    SA u Turskoj ukrštanjem žutog logotipa Interflora bilo koji
    To možete učiniti iz cvjećare, ali i putem interneta na web mjestu. Interflora Turska, Cvijeće, Cvjećara, Naručivanje cvijeća? Ja, u inostranstvu ??? Flower, International? Cvijet, Buketi ruža, Online, Majčin dan Ova kompanija pruža međunarodne usluge širom svijeta. Nadam se da sam pomogao. Bila bi prednost dati barem 3 dana unaprijed. :)

Prikazujem 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.