MOLIMO VAS DA NE OTVARATE PREDMET PRIJE ČITANJA OVDE

> Forumi > Pitanja i odgovori o njemačkim časovima > MOLIMO VAS DA NE OTVARATE PREDMET PRIJE ČITANJA OVDE

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    Učesnik
    ŠTA TREBA RAZMATRATI PRI OTVARANJU PREDMETA

    * NIKADA NE KORISTITE RIJEČ U NASLOVU TEME KAO VRLO – HITNO – POMOĆ – MOLIM VAS – POGLEDAJTE OVDJE – MOŽETE LI POGLEDATI?

    * NE KORISTITE BILO KOJI ZNAK OSIM TAČAKA, KOMME I PITANJA U NASLOVU TEME

    * TVOJA TEMA TREBA BITI KRATAK SAŽETAK PORUKE I UVIJEK DATI IDEJU O PORUKI.

    * SVAKO PITANJE TREBA BITI POD ODVOJENOM TEMOM, NE OKLEBITE OTVORITI PREDMET

    * NASLOV PREDMETA NE PIŠITE VELIKIM SLOVIMA

    ahmad
    Učesnik

    Ako uzmete bolni primjer, rekao sam mu o ovim problemima.

    MuhaââeM
    Učesnik

    Izvini prijatelju, neću više pisati ;)

    baturay_
    Učesnik

    Uzeću ovo u obzir

    aysunnn
    Učesnik

    Zdravo, ja sam novi član, još ne znam kako da koristim ovaj kurs, vrlo je složen. Hoćete li mi pomoći?

    razmazati
    Učesnik

    Pozdrav, želim vas pitati možete li dati spisak mjesta na kojima se koristi glagol sein.

    beznadno
    Učesnik

    Šta je sa momcima? Ne mogu započeti temu.

    grizli
    Učesnik

    Mislim da bi to trebalo biti najbolje :)

    nada lijeva
    Učesnik

    Dragi prijatelji, želim dobiti informacije od vas, osnovao sam porodični savez u Njemačkoj, ali na sesiji moje supruge imam dijete godinu dana, rođena je tamo u dobi od 1 godine, moj suprug radi i postoji kuća za 3 godinu.

    nada lijeva
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, želim dobiti informacije od vas, osnovao sam porodični savez u Njemačkoj, ali sesija moje supruge imam dijete godinu dana, rođena je tamo u dobi od 1 godine, moj suprug radi, imam kuću , Mislim da rade jednogodišnju sesiju.

    mer19
    Učesnik

    Želim otvoriti temu, ali nisam uspio. Možete li dati informacije o tome kako se otvorio?

    mer19
    Učesnik

    Entschuldigung… ich habe gefunden aplauz :)

    u türkkız
    Učesnik

    Zdravo, ja sam novi član, još ne znam kako da koristim ovaj kurs, vrlo je složen. Hoćete li mi pomoći?

    dobrodošli pa dobro došli u kafe germanxa :haha:

    adaizm je
    Učesnik

    Zdravo, ja sam novi član, još ne znam kako da koristim ovaj kurs, vrlo je složen. Hoćete li mi pomoći?

    Proširite svoj vokabular... Preuzmite mnogo njemačkih dijaloga kao MP fajlove na svoj mobilni telefon i slušajte ih sa slušalicama.

    Započnite pamćenjem osnovnih obrazaca dnevnih potreba
    Na primjer, treba mi (ich brauche) ili donesite čašu vode) Können sie bitte ein glas wasser donosilac)
    je kostet (koliko novca) ich komme iz turske (dolazim iz turske) woher kommen sie (odakle dolazite)

    za jednostavna svakodnevna nova poznanstva ili osnovne fraze.

    Sretno

    nilakk
    Učesnik

    Hvala na upozorenju. Razmotrit ću :)

Prikazujem 14 odgovora - 1 do 14 (ukupno 14)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.