Mi možemo da obezbedimo poslove u Frankfurtu i na periferiji u Frankfurtu.

> Forumi > Cafe almancax > Mi možemo da obezbedimo poslove u Frankfurtu i na periferiji u Frankfurtu.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    YAMANEF na
    Učesnik

    Pozdrav svima, ako ima novih prijatelja u Frankfurtu i okolini koji traže posao, mogu me kontaktirati.

    Potrebne karakteristike 2 kompanije na raspolaganju

    1 DUNLOP. Ako imate profesiju u Turskoj i možete prevesti ovdje (ako imate profesiju), dunlop će ga uzeti za svog radnika (daje 1 godinu vertraga i festa u skladu sa situacijom).
    NAKNADA ZA SAT:
    14 eura ako uđete na Dunlop
    Ako dođete kod iznajmljivača, 10,50 eura ima 21 ili radni sistem

    2. frankfurt flughafen. APS COMPANY . Potrebno za zapošljavanje kvalifikovanih i nekvalificiranih radnika: MINIMUM vozačka dozvola klase B, krivični dosije iz Turske i Njemačke (konzulat za Tursku, rathaus za Njemačku), konzulat traži 20 eura za gratis rathaus, B1 nivo njemački je uslov (ako jeste, vi ćete polagati ispit za opasnu robu nakon zapošljavanja).
    NAKNADA ZA SAT
    11 eura po satu + karta za voz (daje se 6 puta po 2 mjeseci, 1 godina) Jedan gutschein u 3 mjeseca daje feštu u skladu s vašom radnom situacijom

    NAPOMENA: Molimo vas da ne radite u firmama za čišćenje i ne gubite svoja prava. APSOLUTNO NEMA FINANSIJSKOG PROFITA ​​OD MOJEG DJELJENJA I OKO POMOĆI NEKOM. SAMO IM DAJEM INFORMACIJE GDJE BEWERBUNG TREBA DA DA SE DA DA SE DA DA SE DA DAJU. POŠALJITE MI E-MAIL    almaselcuk35@gmail.com

  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.