Pravo na život neovisno od supružnika

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    u Valuec
    Učesnik

    Tri godine i 3 mjeseca živio sam u Njemačkoj pod istim krovom sa turskim i njemačkim državljaninom. Napustio sam kuću prije 4 dana zbog svađa, nespojivosti i nerazumljivosti i vratio se u Tursku da slušam svoju glavu. Održali su moju poslednju sesiju tri godine. Imam sjednicu do maja 3. godine. Išao sam na tečaj i odradio b2022 certifikat i tečaj orijentacijskog trčanja. Radio sam na posljednjem radnom mjestu 1 mjeseci i nisam bio fešta. Uzeo sam kartu i došao u Tursku ne rekavši ništa na radnom mjestu. Nismo dobivali pomoć od države. Mogu li biti neovisan o svom pitanju? Moja trenutna sesija je do maja 9. Molim vas objasnite mi šta da radim prvo kad izađem iz kuće? Šta da radim od države u prvim fazama, neovisno o vjetru, kad napustim kuću nakon vjenčanja? I hoće li moja sesija biti produžena, neovisno o estetici?

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Mislim da vam neće biti problem vratiti se na prvo radno mjesto i pronaći mjesto za rad.

    u Valuec
    Učesnik

    Mislim da vam neće biti problem vratiti se na prvo radno mjesto i pronaći mjesto za rad.

    Ne mislim se više vraćati u taj grad. Iz tog razloga se ne mogu vratiti. Mogu naći posao u drugom gradu u koji ću ići. Pretpostavljam da jedino što mogu je ostati raditi ili?

    u Morslipdo
    Učesnik

    Činjenica da je inspiracija turski njemački državljanin ne mijenja ništa. 

    u Valuec
    Učesnik

    Činjenica da je inspiracija turski njemački državljanin ne mijenja ništa.

    Tamo govori identitet, a ne rasa. Govorim prema izreci da to što sam njemački državljanin ne mijenja ništa. Naravno, svako mora raditi kako bi ovekovečio svoj život. Moje pitanje nije posao ili bilo šta drugo. Bez obzira da li sam oženjen ili ne, svejedno radim. Moje pitanje se odnosi na sesiju neovisnu o estetici.

    bezdušan
    Učesnik

    Dobićete neovisnu sesiju od supružnika do grada koji želite. Idi. Možete se skrasiti i raditi, sve što trebate je hitno se vratiti u Njemačku. Sesija postavljanja je duga. Vremenski ali. Ne vjerujte mu, ako vam kaže da dovedete datume ulaska i izlaska na tr, strani stan (nadahnuće se može žaliti) Ako ostanete u TR dulje od 6 mjeseci, odvest će vam sjednicu i vratiti se u Tursku. Morate, ne možete ništa, čak ni sa advokatom, uostalom, ovo je zakon za njega, vratite se u Njemačku što je prije moguće, ovo je moja lična preporuka da budete tamo u ovom početnom procesu.

    u Valuec
    Učesnik

    Dobićete neovisnu sesiju od supružnika do grada koji želite. Idi. Možete se skrasiti i raditi, sve što morate je hitno se vratiti u Njemačku. Sesija postavljanja je duga. Vremenski ali. Ne vjerujte mu, ako vam kaže da datum dolaska unesete u TR, strani stan (nadahnuće se može žaliti) Ako u TR ostanete dulje od 6 mjeseci, odvest će vam sjednicu i vratiti se u Tursku. Morate, ne možete ništa, čak ni sa advokatom, uostalom, ovo je zakon za njega, vratite se u Njemačku što je prije moguće, ovo je moja lična preporuka da budete tamo u ovom početnom procesu.

    Ovaj komentar poškropio je malo vode u meni. Dobio sam kartu i vraćam se sljedeće sedmice.

    u Valuec
    Učesnik

    Danas sam naučio. Moja supruga je otišla u ausländeramta. Da kažem da sam otišao Tamošnji policajac rekao je da s vama nema nikakve veze. Rekao je da imamo puno takvih dosijea i dokumenata. Uvijek je govorio o tim problemima.

    Skitnica34
    Učesnik

    Danas sam naučio. Moja supruga je otišla u ausländeramta. Da kažem da sam otišao Tamošnji policajac rekao je da s vama nema nikakve veze. Rekao je da imamo puno takvih dosijea i dokumenata. Uvijek je govorio o tim problemima.

    Jesi li saznao koliko je to vrijeme brate?I ja imam iste probleme sa popunjavanjem.Neka ti je Bog u pomoci.

    zuzuduru
    Učesnik

    Moja supruga je otišla, sve je gotovo, obavijest je nestala, čekaju na slanje dokumenata iz Istanbula. Jesam li se nervirao? Nisu li ljudi učinili ništa pospano kao Nijemci? Koriste paket paketa 90-ih Bog zna zbog njihove škrtosti.

    Eagles po
    Učesnik

    Moj brate, čak pošaljemo i čisti papir (führungszeugnis) za 10 dana, ali oni kažu .. momci će jednog dana umrijeti ..

Prikazujem 10 odgovora - 1 do 10 (ukupno 10)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.