Moja supruga je podnijela lažnu predstavku

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    u Valuec
    Učesnik

    Kao što znate, i ranije sam otvarao temu. Tri godine i 3 mjeseca supruga i ja živjeli smo pod istim krovom u teškom sukobu i nemirima, nakon 4 sedmice prije odlaska od kuće vratio sam se u Tursku. Moja supruga je dva dana kasnije otišla u ausländeramt i žalila se na mene. Rekli su da su se završili s vama i pobijedili u neovisnoj sesiji od vas. Uprkos tome, izvršio je napad i podnio lažnu predstavku. Navodno sam ispraznio cijeli bankovni račun i pobjegao itd. itd. Sad imam kartu za petak, ovaj put nisam kupio kartu ne za taj grad, već za grad u kojem živi moj rođak. Hoću li dobiti posao na aerodromu u Njemačkoj s tim lažnim podacima? Već imam sjednicu do 1. godine.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Ako bi se požalio policiji, naravno da bi vas pokupili na ulazu u aerodrom i ispitali.

    u Valuec
    Učesnik

    Ako bi se požalio policiji, naravno da bi vas pokupili na ulazu u aerodrom i ispitali.

    Nijedna od njih nije stvarna  ;) mogu izgledati kontoauszuge. 😉

    bezdušan
    Učesnik

    I zaboga, ne razumiju svoje supružnike koji su se vjenčali sa sljedećom Turskom da bi se ponizili potapanjem :) velika. Šanse su da imate partnersku karticu, recimo da možete podići novac. Vaš supružnik ne može podići novac. Postoji li prepreka za to? Ne trebate se bojati, on nije mogao pronaći nade iz zaglavljenog miša u stranom stanu, sada pokušava svaku ružnu stvar, ne ustručavajte se, udobno, neće biti problema aerodrom, nisi ubio čoveka. :)

    u Valuec
    Učesnik

    I zaboga, ne razumiju svoje supružnike koji su se vjenčali sa sljedećom Turskom da bi se ponizili potapanjem :) velika. Šanse su da imate partnersku karticu, recimo da možete podići novac. Vaš supružnik ne može podići novac. Postoji li prepreka za to? Ne trebate se bojati, on nije mogao pronaći nade iz zaglavljenog miša u stranom stanu, sada pokušava svaku ružnu stvar, ne ustručavajte se, udobno, neće biti problema aerodrom, nisi ubio čoveka. :)

    Da, imao sam partnersku karticu. Plata za oboje dolazila je na tu provjeru. Dakle, to nema nikakve veze 😂 Mogu dokazati potpunu laž. Njegovi prijatelji su već dali ovu ideju.

    zuzuduru
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, poslao sam e-mail konzulatu u vezi s vizom, supruga je otišla u ured za strance, moji dokumenti nisu poslani Podaci o razgovoru obavljeni su u Njemačkoj 25. novembra. :) moj posao je ostao i nakon nove godine

    bezdušan
    Učesnik

    Trenutno napada jer bijesni, ali ne može ništa. Toliko zna da prijatelji u Njemačkoj daju takve gluposti :)

Prikazujem 6 odgovora - 1 do 6 (ukupno 6)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.