Ostani dva puta od integracionog kursa.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    istanbullu je
    Učesnik

    Pozdrav, pozdrav svima,
    Trenutno sam na integracionom kursu 5. modula (prvi dio nivoa B1), ispit ću imati dva mjeseca kasnije.
    Ako nisam položio ispit na kraju kursa, morao sam se vratiti na tečaj.
    Postoji li neko među vama koji je imao takav incident?
    Takođe, šta bi trebali oni koji ne mogu dobiti B2 nakon pohađanja dva kursa integracije iznad glave?
    Unaprijed hvala na pomoći i komentarima,
    Poštovanje i pozdrav…

    tugce_doerj je
    Učesnik

    Ako ne možete položiti ispit, ići ćete na ponovljeni kurs od 300 sati, a zatim morate ponovo pristupiti ispitu. Ako ne možete proći ovu inverteru, onda možete platiti sami i ponovo ići na tečaj, ali ne zaboravite prezentaciju, oni ne održavaju neodređenu sesiju bez polaganja b1, pa pogledajte šta rade i nabavite taj certifikat.

    istanbullu je
    Učesnik

    Prije svega, hvala gospođo Tuğçe na brzom odgovoru,
    Budući da se već godinu dana brinem o našem djetetu, nisam mogao pohađati tečaj ili raditi na bilo kojem poslu.
    Imao sam A2 certifikat koji sam dobio od Goethea prije 5 godina. U tom periodu mogao sam razgovarati i sa porodicom svoje supruge i s Nijemcima, iako s pokvarenom gramatikom.
    Nakon pokretanja integracijskog tečaja, postao sam pomalo depresivan, bio sam star, problemi su bili teški, međutim, dobio sam B1 na testu einstufung.
    Gotovo da nemam problema s govorom i razumijevanjem.
    Pisanje i gramatika danas su izazov.
    Čak i problemi s kojima imam poteškoća su pitanja poput Dativ Akkusativ genitiv. Budući da ne volim pamćenje, ne mogu to preboljeti.
    Željela sam biti spremna za sve što mi se može dogoditi. Takođe, kada su svi držali negativne govore o sesiji, želio sam poduzeti sve mjere opreza.
    Da li postoji metoda koju znate da ja mogu naučiti teme koje želim objasniti gore?
    Hvala još jednom.

Prikazujem 2 odgovora - 1 do 2 (ukupno 2)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.