Informativni konkurs za elektronski rečnik

> Forumi > Vesti i najave o Almancax proizvodima i uslugama > Informativni konkurs za elektronski rečnik

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    Učesnik
    Još jedan nagrađivani kviz od almancaxa!

    Nagrađivani kviz o elektroničkom rječniku

    Učešće u nagrađivanom kvizu elektronskog rječnika počinje u petak uveče, 01.02.2013. (ove večeri) u 23:30 sati, a završava se u subotu, 02.02.2013. (sutra uveče) u 20:00 sati. uneseno između ovih sati. Takmičari se mogu prijaviti na vrhu stranice. Moći će se prijaviti na takmičenje tako što će kliknuti na dugme "Kviz takmičenje" u meniju sa strane i sa stranice izabrati Kviz nagrađeno takmičenje u elektronskom rječniku koji se otvara.
    Na natječaju će biti ukupno 20 pitanja, pitanja su odabrana iz različitih tema, međusobno pomiješanih.
    Natječaj se može prijaviti samo jednom, čak i ako je natječaj prekinut zbog nestanka struje, problema s internetskom vezom, neće biti moguće sudjelovati po drugi put.
    Takmičaru nije dozvoljeno da se registruje i učestvuje u takmičenju sa različitim imenima članova i sličnim zloupotrebama.
    Prvo se smatra takmičar (tačnije, onaj ko učini najtačnije) na listi bodova koji će biti objavljeni na kraju takmičenja.
    Ako postoji više od jednog takmičara sa najvišim rezultatom (s najtačnijim brojem), tada će se provjeriti vremena takmičenja i onaj koji je test završio u najkraćem roku smatrat će se prvim. a prvo će se smatrati onaj s najviše bodova.
    Bodovi koje su dobili svi takmičari koji učestvuju u nagrađivanom kvizu automatski će se dodati na tržišne rezultate na kraju takmičenja.
    Napomena: Da biste učestvovali u ovom takmičenju, morate biti član Almancaxa najmanje 10 dana.
    Svako pitanje vrijedi 250 bodova i na taj će se način prenijeti na tržišne bodove.Naprimjer, 10 tržišnih bodova biće dodato konkurentu koji na kraju takmičenja izvrši 2500 ispravki.

    Sve troškove tokom isporuke nagrade takmičaru snosi almancax.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Nagrada: Elektronski rječnik na 6 jezika

    Sadržaj paketa: Elektronički rječnik, korisnički priručnik, baterija

    Više od 6 riječi na 60.000 jezika, engleskom, njemačkom, francuskom, talijanskom, španjolskom, turskom.

    Pruža 20 puta bržu upotrebu od uobičajenog rječnika.

    Povećava brzinu školske djece na časovima njemačkog i engleskog jezika.

    Spašava vas u teškim vremenima kad zaglavite dok putujete u inostranstvo, čak i ako ne govorite njemački ili engleski.

    6 riječi na 10.000 jezika (ukupno 60.000 riječi) engleski, njemački, francuski, talijanski, španski, turski.

    Svjetski sat, konverter valuta, kalkulator, sat, alarm, veliki LCD zaslon, mali i svijetli dizajn.

    Vrijeme upotrebe baterije do 6 mjeseci do 12 mjeseci, ovisno o intenzitetu upotrebe.

    MuhaââeM
    Učesnik

    Kao što sam spomenuo u svojoj gornjoj poruci, naše takmičenje je završeno 02.02.2013 u 20:00 i naš član fuk_18 je postao pobjednik.
    Čestitamo fuk_20 koji je došao prvi tako što je tačno odgovorio na 16 od 18 pitanja.
    Bodovi koje su primili prijatelji koji učestvuju u takmičenju preneseni su na njihove račune kao tržišni bodovi.
    Hvala vam na vašem interesu.

    Rejan na
    Učesnik

    Propustio sam datum takmičenja. Insha'Allah sljedeći put. Takođe čestitam našem prijatelju pobjedniku

    ro
    Učesnik

    Yaaaaa mi je rekao i horizont, ali danas sam shvatio mjesto takmičenja :(  sve sam dobro izveo plakat ću sada :)

    MuhaââeM
    Učesnik

    Ne brinite, naša natjecanja će se nastaviti :)

    ro
    Učesnik

    radujemo vam se :)

Prikazujem 5 odgovora - 1 do 5 (ukupno 5)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.