Nemački jezik bez spoljnog kursa jezika?

> Forumi > Aktivno učenje i nemački Word Memorization Methods > Nemački jezik bez spoljnog kursa jezika?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    headshot
    Učesnik

    Zdravo !
     
        Još sam novi na ovom forumu. Ali mislim da je to vrlo dobar forum. Pa, bez pohađanja kursa jezika spolja, interneta, knjiga itd. Možete li naučiti njemački sa mjesta? Da razumijete i govorite? Pitam se o ovome. Hvala unaprijed !!!  :)

    sekada
    Učesnik

    Ako krećete od nule, kažem da morate imati vodiča.

    blue_mavis
    Učesnik

    Počeo sam od nule, nisam dobio nikakvu pomoć, važno je samo odakle početi i ako ste odlučni, nema ništa što se neće dogoditi ako kažete da to radim.

    esma 64
    Učesnik

    Došao sam od sebe sam napredak pokušavajući sam Turska, naučio sam nešto publiciteta u prošlosti akkusativ dativ, ali sada ne znam još uvijek unatrag u mom Gdje su omotnice pridjeva toliko pojedinačni Glagoli da subjektl do olmuyo molim olurmusunuz pomoć u meni

    Gin tonik
    Učesnik

    Njemački je jedan od jezika s najviše materijala na Internetu. Za učenje njemačkog jezika zaista ima mnogo resursa.
    Ako pitate koje se metode mogu slijediti tokom učenja stranog jezika:
    1-gramatika se uči
    Uči se 2 riječi
    3-Neke se rečenice uče u kalupima
    4 vježbe su završene

    Radeći ovo, možete naučiti strani jezik bez odlaska na tečaj.

    ZUZUU na
    Učesnik

    Ja sam u istoj situaciji kao i ti.Mislim da cu uspjeti bez odlaska na bilo koji kurs..Poceo sam od abecede kad sam rekao brojke dane laki glagoli puno sam napredovao yuppi :) ali sam dosta vidio od koristi od znanja engleskog.. koristim iste tehnike dok učim..

    moj japanski
    Učesnik

    Možete učiti, ali to neće uspjeti ako ne vježbate ..

    samet_kys
    Učesnik

    Prijatelji, možete li nam reći o najboljoj gramatici, lektiri, CD-ovima za prijatelje poput mene koji će na njemačkom početi od nule? :)

    yejades
    Učesnik

    Sada postoji toliko resursa na internetu da mislim da kursevi za slonove nisu potrebni mnogim ljudima. Naravno, nekima su potrebni vodiči. Ova situacija se neznatno razlikuje od osobe do osobe. Osim toga, kursevi jezika ne mogu mnogo dodati u praktičnom smislu jer je na pojedincu da to kreira. Ali ako ste odlučna i entuzijastična osoba, zašto to ne biste učinili sami? Takođe, oni koji su ranije naučili neki drugi jezik bolje znaju šta da rade kada uče drugi jezik. Naravno, ovo važi i za zapadne jezike. Jezici kao što su kineski i ruski su u veoma različitom položaju. Važno je dobro iskoristiti raspoložive mogućnosti. Engleski jezik stekao sam u pripremnom razredu srednje škole. Osim toga, nisam pohađao nikakve kurseve. Zato što je to za mene bilo bacanje novca. Već su dali dobro obrazovanje u smislu gramatike. Ostalo je na meni, jer da im platim i dalje bi mi pokazivali iste stvari. Sam sam očistio gramatiku. Pokušao sam razgovarati preko Skypea. Pričao sam i upalilo je. Osim toga, zabavljao sam se u isto vrijeme. Iskreno, ne osjećam potrebu da pohađam kurs kada učim drugi jezik. Na internetu postoje stranice koje objašnjavaju vrlo dobru gramatiku. Pokušavam ih istražiti i naučiti za sebe. Kao što sam rekao o govoru, postoji mnogo izvornih govornika koji mogu pomoći. Uzmi mikrofon i vježbaj. Vi ga naučite turski, a on će učiti svoj jezik...

    hvala

    saalesque
    Učesnik

    tek sam počeo njemački. Kad sam počeo, kupio sam Fonovu njemačku knjigu od dva seta. Sada učim sam, završio sam knjigu, intervenisao je vojni rok, malo zaboravio. sada sam se ponovo pozabavio ovim incidentom. Čekam vaš savjet prijatelji

Prikazujem 9 odgovora - 1 do 9 (ukupno 9)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.