D Upišite Nacionalnu aplikaciju za vizu (za posao) Mogu li dobiti informacije

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Rosenstain
    Učesnik

    Prije svega, Zdravo, otišao sam na razgovor za vizu u avgustu.
    Moja matura je iz računovodstva, ali svoj život nastavljam na polju računara.
    i imam srodnu potvrdu o obuci, popravci, održavanju i popravljanju osoblja od Ministarstva za nacionalno obrazovanje i certifikat A1 od Teola.
    Naravno, dopustite mi da kažem da sam bio prevaran sa konsultantskom firmom kao neki drugi.
    Ušla sam u intervju i pitala da li znate jezik, izgovorila sam svoje ime, godine, odakle sam došla i to je u prosjeku trajalo 5-10 minuta.
    Nakon mjesec dana stiglo je moje odbijanje, njegov sadržaj je bio da nisam imao jezičku i stručnu potvrdu, ali sam u njoj imao stručnu potvrdu.
    Kao rezultat mog istraživanja SEM nisu izgledali toplo.
    Sad sam ponovo dobio potvrdu od VQA-e. Čekam. Imao sam diplomu i apostil, koji se ne računaju. Pitanje u mom misljenju je da ću i ovaj dolazni dokument uraditi. FMC Da li je moguće ne računati dokument iz kojeg sam dobio, može li neko ko ima iskustva s tim, pisati?
    Napomena: Ja nisam diplomirani fakultet, ja sam maturant.Maturanti ne bi trebali govoriti o mjestima kao što je glavna zgrada koju su napravili jer je proces zaista drugačiji i čekam komentare mojih prijatelja koji vode proces. kafa :)

  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.