Nemački ispit A1 Kurs spajanja porodice u Antaliji (Three Plus Language Course)

> Forumi > Generalni nemački i njemački A1 porodični kombinirani kursevi > Nemački ispit A1 Kurs spajanja porodice u Antaliji (Three Plus Language Course)

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    Učesnik
    99,9% uspješnosti na kursu stranih jezika Antalije Üçartı

    Kurs stranih jezika Üçartı, smješten u okrugu Dokuma u Antaliji, a preporučio ga je almancax, privlači pažnju vrlo visokom stopom uspjeha.Kurs, koji je osnovao i vodio nastavnik njemačkog jezika Ünal ÖZDAL, nudi časove engleskog i ruskog jezika, kao i časove turskog za Nijemce. Stopa uspješnosti ispita polaznika koji studiraju na kursu stranih jezika Üçartı, koji redovno održava kurseve spajanja njemačke porodice, vrlo je blizu 100%.

    Osnivač i voditelj tri kursa jezika, Unal OZDAL, naš nastavnik njemačkog jezika, često pohađa Goetheove seminare i ima veliko znanje o ispitu A1, ima mnogo više iskustva nego što je dugo u toj profesiji. Drugi tečaj se daje potpuno BESPLATNO polaznicima koji padnu na ispitu iako padnu na ispitu. Naš Ünal učitelj izrađuje posebne programe za one koji se pripremaju za ispit A1 i koristi različite obrazovne materijale. Pored toga, učenicima daje besplatne video snimke njemačkog jezika koje je pripremio. Posebne mogućnosti za njemačke članove i posjetitelje (dodatne besplatne satove Za detaljne informacije obratite se kursu koristeći kontakt podatke u nastavku.

    Mnoge video zapise sa lekcija njemačkog objavljene na internetu pripremio je i izrazio Ünal ÖZDAL, nastavnik njemačkog na Üçartı kursu stranih jezika. Jedinstveni video zapisi njemačkog nastavnika Ünala objavljeni su u odjeljku "video zapisi" naše web stranice. Osim toga, ovi video zapisi su također objavljuju na stranicama za dijeljenje kao što su Facebook i YouTube i dobijaju visoke hitove Njegovi video zapisi Kada pogledate, vidjet ćete da naš učitelj Ünal predaje na veličanstven način i učiti ćete sa zadovoljstvom.

    Na kursu stranih jezika našeg učitelja Ünala ÖZDAL-a i Antalye Üçartı možete doći na unalozdal.net.

    Ako tražite kurs njemačkog jezika u Antaliji, ne odlučite se bez gledanja video lekcija kursa stranog jezika Üçartı učitelja njemačkog jezika Ünala ÖZDAL-a. Videozapisi tečaja njemačkog jezika koje je pripremio Ünal dat će vam trag o visokom kvalitetu obrazovanja.

    Stupite u kontakt da biste saznali o posebnim popustima i mogućnostima za članove almancaxa.

    Kontakt informacije za kurs stranog jezika Antalije Üçartı:

    Adresa: Tkanje tkanja ulaza u subotu / ANTALYA

    Telefon: 0 242 346 36 66 – 346 37 77

    Bis Zum Ende
    Učesnik

    99,9% uspješnosti na kursu stranih jezika Antalije Üçartı

    Kurs stranih jezika Üçartı, smješten u okrugu Dokuma u Antaliji, a preporučio ga je almancax, privlači pažnju vrlo visokom stopom uspjeha.Kurs, koji je osnovao i vodio nastavnik njemačkog jezika Ünal ÖZDAL, nudi časove engleskog i ruskog jezika, kao i časove turskog za Nijemce. Stopa uspješnosti ispita polaznika koji studiraju na kursu stranih jezika Üçartı, koji redovno održava kurseve spajanja njemačke porodice, vrlo je blizu 100%.

    Osnivač i voditelj tri kursa jezika, Unal OZDAL, naš nastavnik njemačkog jezika, često pohađa Goetheove seminare i ima veliko znanje o ispitu A1, ima mnogo više iskustva nego što je dugo u toj profesiji. Drugi tečaj se daje potpuno BESPLATNO polaznicima koji padnu na ispitu iako padnu na ispitu. Naš Ünal učitelj izrađuje posebne programe za one koji se pripremaju za ispit A1 i koristi različite obrazovne materijale. Pored toga, učenicima daje besplatne video snimke njemačkog jezika koje je pripremio. Posebne mogućnosti za njemačke članove i posjetitelje (dodatne besplatne satove Za detaljne informacije obratite se kursu koristeći kontakt podatke u nastavku.

    Mnoge video zapise sa lekcija njemačkog objavljene na internetu pripremio je i izrazio Ünal ÖZDAL, nastavnik njemačkog na Üçartı kursu stranih jezika. Jedinstveni video zapisi njemačkog nastavnika Ünala objavljeni su u odjeljku "video zapisi" naše web stranice. Osim toga, ovi video zapisi su također objavljuju na stranicama za dijeljenje kao što su Facebook i YouTube i dobijaju visoke hitove Njegovi video zapisi Kada pogledate, vidjet ćete da naš učitelj Ünal predaje na veličanstven način i učiti ćete sa zadovoljstvom.

    Na kursu stranih jezika našeg učitelja Ünala ÖZDAL-a i Antalye Üçartı možete doći na unalozdal.net.

    Ako tražite kurs njemačkog jezika u Antaliji, ne odlučite se bez gledanja video lekcija kursa stranog jezika Üçartı nastavnika njemačkog jezika Ünala ÖZDAL-a. Kliknite ovdje da biste pogledali videozapise njemačkog jezika koje je pripremio Ünal. (otvara se u novom prozoru)

    Kontakt informacije za kurs stranog jezika Antalije Üçartı:

    Adresa: Tkanje tkanja ulaza u subotu / ANTALYA

    Telefon: 0 242 346 36 66 – 346 37 77

    antalya-germanca-course.jpg

    Poštujem učiteljicu Unal ..

    hect0r
    Učesnik

    Hvala, ova tema je bila jako dobra, trebale su mi takve informacije. Zar trenutno nije aktivan u Antaliji? Takođe, mogu li postaviti bilo kakva pitanja koja imam?

    Sdinç
    Učesnik

    Ne znam osobno Ünala Hodžu, ali imao sam koristi od svih videozapisa o okupljanju porodice. Zapravo, kad sam ga s telefona s interneta nazvao da se pitam je li još uvijek u upotrebi, vratio mi se i strpljivo odgovarao na sva moja pitanja. Dobio sam vrlo korisne informacije postajući članom njemačke web stranice Tekno.Hvala.

    Aykutsan
    Učesnik

    pozdrav, uz to mogu preporučiti sdm školu jezika u istanbulu

Prikazujem 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.