Nove njemačke igre riječima iz almancaxa

> Forumi > Vesti i najave o Almancax proizvodima i uslugama > Nove njemačke igre riječima iz almancaxa

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    Učesnik

    Zdravo,
    Uprava Almancaxa s ponosom predstavlja 5 različitih njemačkih igara riječi koje je za vašu upotrebu pripremio Java programer Murat İNAN.

    Iako ćete se zabavljati s ovim igrama, poboljšaćete i tastaturu i njemački jezik.

    Sada ćemo vam predstaviti naše igre, samo kliknite na naziv igre (naslov) za igranje.

    1-) Anagram Game
    U ovoj igri miješanjem slova osvajate ili gubite bodove pogađanjem tačnog pravopisa zadanih riječi. Naučite riječi urezujući ih u svoj um. Riješite zagonetke i proširite rječnik.
    Ovom igrom umanjit ćete svoje pogreške u kucanju.

    2-) Nogometna igra riječi
    U ovoj igri trebate pogoditi značenje riječi koja stoji u veznom redu. Riječ morate baciti u desni dvorac pomoću tipki sa strelicama. Ako je vaša pretpostavka tačna, zarađujete bodove, a ako je pogrešna, gubite bodove. Pronađite pravi cilj i nemojte postizati svoj gol.

    3-) Igra hodajućih riječi
    U ovoj igri ćete vidjeti mnogo riječi kako hodaju po ekranu u isto vrijeme. Uvek treba da napišete prvu reč. Dobit ćete bodove za svako ispravno slovo i izgubiti bodove za svako netačno slovo. Sesija će se završiti kada barem jedna od riječi udari u lijevi zid ekrana. Za nove sesije, samo dvaput kliknite na ekran. Nasumično odabrane riječi, nasumično odabrane pozicije u svakoj sesiji... Uz ovu zabavnu igru ​​naučit ćete riječi i poboljšati brzinu kucanja na tastaturi.

    4-) Animirana igra za test riječi
    U ovoj igri vidjet ćete riječ koja se spušta od vrha do dna na ekranu i tri nasumično odabrane opcije ispod nje. Morate kliknuti ispravnu riječ mišem. Bodove ćete dobiti klikom na točnu riječ, a bodove ćete izgubiti klikom na pogrešnu riječ.

    5-) Igra riječi na tipkovnici
    U ovoj igri vidjet ćete riječ koja se spušta od vrha do dna na ekranu. Unesite ovu riječ na tastaturi. Dobit ćete bodove za svako ispravno slovo i izgubiti bodove za svako pogrešno slovo. Oboje ćete naučiti riječi i poboljšati brzinu kucanja. Čim unesete ispravnu riječ, na ekranu će se pojaviti nova, slučajna riječ. Strast za učenjem i brzim pisanjem ..

    Napomena: Da biste mogli igrati igre, na računaru morate imati instaliranu najnoviju verziju Jave, jer u suprotnom nećete vidjeti ništa osim kvadrata koji zauzima polovinu ekrana.

    Na vaš računar Kliknite ovdje za preuzimanje Java softvera i instalirajte program koji ste preuzeli.

    uzvišen
    Učesnik

    Hvala onima koji su to pripremili, zaista je bilo predivno...

    Ali ne mogu dobiti dovoljno da napišem riječi koje hodaju kao voda...
    Kako bi bilo da se brzina ovoga malo smanji...

    …misterija…
    Učesnik

    Jako je lijepo, hvala... ok :) zaista su korisne, na primjer, mogu smisliti samo 3-5 riječi za 2 minute. :) Hvala još jednom… :)

    peppe
    Učesnik

    Učinkovit način učenja super zdravlja za vaš rad ..

    elifxnumx
    Učesnik

    Mislim da se instalira najljepša Anagram i Football Word Game;)
    Želio bih se zahvaliti Muratu İNAN-u..Danke sehr…!! ;)

    barisch
    Učesnik

    Bilo je savršeno…
    Igrao sam prvu utakmicu, vrlo je ugodna i lakše je zapamtiti riječi u ovom obliku na turskom / njemačkom jeziku.
    Sretno okej :)

    Michael in
    Učesnik

    Zaista je prelijepo, ali mislim da sam amater, pogotovo kada su u pitanju aktivni, jako je teško pratiti...

    Ipak hvala… ;)

    esma 41
    Učesnik

    Zahvalio bih svima koji su mi dali svoj doprinos.
    Čak sam i ja imao malih poteškoća sa "hodećim riječima".  :) (čak- normalno moja tastatura je brza)  ;D

    Ali ipak je sve vrlo dobro.  ;)

    turad
    Učesnik

    Ne mogu igrati. Igre nisu dostupne. Imam i javu. Zašto nije?  :-

    MuhaââeM
    Učesnik

    Na primjer, šta vidite na ekranu?
    Kažete da imate Javu, ali jeste li sigurni da je ovo najnovija verzija?

    turad
    Učesnik

    Ne znam svoju najnoviju verziju, ali upravo sam je instalirao. Kakva je najnovija verzija Javana?  :-

    turad
    Učesnik

    Na ekranu se ništa ne pojavljuje. Bijela, siva boja

    MuhaââeM
    Učesnik

    Dobro, vaša Java nije zadnja verzija, pa je tako i vidite.

    Pogledajte ovdje ako želite: https://www.java.com/tr/

    turad
    Učesnik

    Hvala učiteljice, sad je.

    u poliwo
    Učesnik

    Upravo sam otkrio igre. Savršeno za efikasno učenje. Nadam se da će gospodin Murat nastaviti.

    Ljubav i kaže

    salman
    Učesnik

    Dragi prijatelji, čekam prijatelje koji će polagati ispit iz ankare 6. aprila.

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 20)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.