Njemački intervju

> Forumi > Nemački govorni uzorci > Njemački intervju

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    wiccantrxnumx
    Učesnik

    Prijatelji, moj domaći zadatak iz Njemačke. Moram da intervjuišem nekoga. Ali teško postavljam njemačka pitanja, prošlo je godinu i po dana otkako sam počeo učiti njemački. Nemam puno rječnika kad gledam rječnik i ne znam koji bih koristio. Mozes li mi pomoci?

    3,14
    Učesnik

    –> Šta je tema intervjua? Između koga će se održati? Vijesti ili emisija? Ako ti još zatreba, reci mi ove, napisaću ti jedan lijep intervju ako Bog da.

    u türkkız
    Učesnik

    Zdravo . Upravo sam se pridružio stranici. :) Htio sam pisati u odjeljak za chat, ali izgubio sam stranicu jer sam rekao da bih trebao ovdje pisati. Nadam se da će netko odgovoriti kad to vidi :)

    3,14
    Učesnik

    –> Pozdrav, dobrodošli na stranicu. Naslov ove teme Razgovaramo na njemačkom. Naslov ove teme razgovaramo i na turskom jeziku. Ja postavljam svoje prvo pitanje, da vidim i odgovorim na pitanje ovdje kliknite. :)

    mathmazhel
    Učesnik

    I ja imam domaću zadaću za intervju. Ne mogu to učiniti, molim vas možete li nam pomoći? :( Moj intervju ce biti sa uciteljem mislim na ucitelja, postavljat cu pitanja i on ce odgovarati.Mozete li to uraditi za mene?Intervju ce biti u cetvrtak pa moram najkasnije sutra.Molim vas pomozite : anđeo: ok:) cofe :)

    3,14
    Učesnik

    –> Brate, pripremi na turskom, prevest ću na njemački za sat vremena. Danas nemam vremena, ali sutra će biti urađeno. Pošaljite mi lično ili putem emaila. Ili pišite ovdje. Nema veze, sve dok je vama vidljivo. ;)

    u türkkız
    Učesnik

    I ja mogu da vam pomognem ;)  pljeskati :) pljeskati :) plesati :)

    3,14
    Učesnik

    –> Ovoj uslužnosti nema kraja! aplauz:) Čestitamo vam, Willkommen im Club! aplauz :)

    u türkkız
    Učesnik

    danke :haha: :haha:

    3,14
    Učesnik

    –> Nije lako da se 3,14 pojavi na sajtu. aplauz :)

    u türkkız
    Učesnik

    Turkinja :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    Učesnik

    –> Da!! Ko je rekao ime Turkinje? :zopa:

    u türkkız
    Učesnik

    taaaaaaaaaaaa samaiiiiiiiiii instaliraj ;) jel se nesto desilo :zopa:

    3,14
    Učesnik

    –> Pa, hteo sam da ih pitam kako, gospodine::) : haha:

    3,14
    Učesnik

    –> Pusti me da volim oko straha. :haha:

    u türkkız
    Učesnik

    hahahahah :haha: :haha: Mislim da je isto, bojim se, hmm naaaaaaa uradicu to nanana offoff :) :haha: :haha:

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 62)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.