Nemački A1 ispitači

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Ezggg
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, želim saznati više o iskustvima onih koji su pristupili ispitu A1. Možete li napisati svoja iskustva o kursu i ispitu

    yenicerixnumx
    Učesnik

    Pozdrav

    Ispit sam upisao u Ankari. Jer u Istanbulu ima toliko redova :) Bio mi je dovoljan samo jednomjesečni kurs, naravno, kod kuće sam gledao mnoge njemačke kanale s Interneta. Znate da je ispit u 1 faze. Hören, lesen, sprechen, schreiben. Hören lesen schreiben je jednostavan, ali malo sam zapeo jer je koncert na CD-u težak za nekoga tko nije navikao na jezik. Takođe, čas zvuči zvučno od zvučnog zapisa. Ne uzbuđujte se zbog sprechen-a. Izašao sam s novim jezikom kako bih ga mogao uspostaviti rečenicama. ušli smo zajedno sa 4 prijatelja. svi smo bili užasni jedni od drugih. ali mene nije bilo, ostale ne znam. Dajte odgovore razmišljajući smireno. Jer ljudi ispred vas znaju šta je to. Na web lokaciji možete pronaći puno materijala koji se odnose na ispite a3.

    selametle

    mučenik
    Učesnik

    Zdravo, neka ti je Bog na pomoći, ovo je teško vrijeme. I ja sam polagao ispit u Ankaru,Istambul je zauzet.Morate to dobro ispratiti inace mozda necete uspjeti polagati ispit u terminu koji ste planirali.Kada je u pitanju polaganje nije tesko,ali uzbudjenje moze sve da ometa.Nije uticalo na mene jer sam polagao mnoge ispite.Koliko sam primetio na ispitu ljudi ne mogu da odgovaraju ni na laka pitanja od uzbude. Puno slušajte u sekciji Hören, slušajte njemački svaki dan, većina njih ljulja ovu rubriku, što više riječi znate u dijelu Lesen, više ćete razumjeti tekst koji vam je dat. Kada kažem riječi, ja znače riječi A1 nivoa, ako su schreiben, pišete slova, ima dosta tekstova slova za njih na ovom i drugim stranicama. Proučite gramatiku koja je bitna u pismu. Ako dobro poznajete gramatiku, možete ispraviti rečenice. Sprechen je zapravo vrlo lak, ali pošto se govori, najteži i najuzbudljiviji dio je u ovom dijelu, prvo se predstavite, onda su karte, ima riječi na karticama, postavljate pitanja o njima. Ako pretražite ovo dio na ovoj stranici, možete pronaći riječi i pitanja. Prijatelji koji su sa mnom ušli u ovu rubriku bili su toliko uzbuđeni da uopće nisu mogli razgovarati, pa obratite pažnju na ovo. Ne zaboravite jednake bodove za svaki odjeljak. Ako imate još pitanja, odgovorit ću na njih. Sretno.

Prikazujem 2 odgovora - 1 do 2 (ukupno 2)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.