Njemački% 100 trajno memoriranje riječi, pamćenje stotina njemačkih riječi

> Forumi > Aktivno učenje i nemački Word Memorization Methods > Njemački% 100 trajno memoriranje riječi, pamćenje stotina njemačkih riječi

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    strongmist je
    Učesnik

    zdravo prijatelji
    Kratko sam želio podijeliti metodu koju sam i sam mislio i primijenio i postigao 100% uspjeh.
    Kažu da je jezik zaboravljen, ali iz nekog razloga ljudi se ne pitaju zašto maternji jezik nije zaboravljen.:)
    Nije ovdje jedino što se pod tim ponavlja ponavljanje, postoje dvije vrste memorije kod ljudi, kontinuirano, ali kontinuirano, kratkotrajno i dugoročno, dugotrajno pamćenje prelazi iznova.
    Prije svega, ja sam neko ko je položio ispit A1 i planirao sam započeti život obiteljskim okupljanjem u Njemačkoj, inženjer sam prehrane, zaradio sam 15 bodova prije 89 dana, ali prethodni ispit bio je 54 zbog nedostatka rječnika.
    U svakom slučaju, suština rada je svakodnevno pronalaziti 14 riječi (primjer iz knjiga A1 A2 B1) i redovito ih pisati na jednoj strani naše bilježnice te ih pisati na poleđini bilježnice, gdje riječ nema značenje, i ponavljati iste riječi svaki dan bez gledanja u značenje. Stvorit će se rječnik riječi.
    Sada imam više od 1000 rječnika i uopće ne razmišljam o značenju riječi koje ponavljam, a vrlo je lako ponoviti ... i to se naravno odražava u govoru s manje od pola gramatike, čak i slušanju i pisanju.
    Vjerujte mi, u roku od dvije godine, sa pola sata dnevno, spremnik od 2 riječi otvorit će vam mnoga vrata u predmetu jezika i u drugim područjima vašeg života. Ne razmišljajte o tome kako ponoviti 10000 riječi svaki dan.
    Još uvijek traje, nadam se da bih mogao dati ideju.
    Sretno sa

    slvia
    Učesnik

    Kao učenik njemačkog jezika, mislim da dijelite vrlo dobro, učinit ću to sada 14 riječi svaki dan, hvala na dijeljenju (:

    saalesque
    Učesnik

    Vredi pokušati

    Rodolfo
    Učesnik

    Učenje jezika može biti trajnije uz određeni tehnički posao, kao što ste rekli. Oh, kad bismo ga barem mogli u potpunosti primijeniti :) Hvala na dijeljenju.

    alicorak
    Učesnik

    yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) hvala

    GÜLSEREN
    Učesnik

    Hvala, pokušaću :)

    Rejan na
    Učesnik

    Imaš li link ili tako nešto? Zašto ne vidim? ???

    Shamata
    Učesnik

    Imaš li link ili tako nešto? Zašto ne vidim? ???

    Suština rada je svakodnevno pronalaziti 14 riječi (primjer iz knjiga A1 A2 B1) i redovito ih pisati na jednoj strani naše bilježnice te ih pisati na poleđini bilježnice, gdje riječ nema značenje, te ponavljati iste riječi svaki dan bez gledanja u značenje.

    alicorak
    Učesnik

    tickoff:) tickoff:) tickoff:) yuppi:) yuppi:) pljesak:) pljesak:) pljesak:) pljesak:) pljesak:) pljesak:)

Prikazujem 8 odgovora - 1 do 8 (ukupno 8)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.