Plaće njemačkih građana

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    nsyyn
    Učesnik

    zdravo prijatelji,

    moja supruga je njemačka državljanka i bavi se ausbildungom. Da li stvaraju problem sa platama prilikom spajanja porodice? Ako ste se nedavno prijavili za vizu, možete li odgovoriti?

    Imam zakazano za vizu 15. januara i ovo pitanje nam je upalo u glavu.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Njemački državljani ne žele bodrasije, ne brinite, to neće biti problem.

    nsyyn
    Učesnik

    Njemački državljani ne žele bodrasije, ne brinite, to neće biti problem.

    Gospodine, da li su ove informacije sigurne? Čuli smo da se traži po najnovijim zakonima.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Moram pretražiti stranicu na kojoj postoje zakoni, ne mislim da se zakon malo promijenio

    Gospodine, da li su ove informacije sigurne? Čuli smo da se traži po najnovijim zakonima.

    MustafaD
    Učesnik

    Profesore, imam istu situaciju.Moja supruga je njemačka državljanka, zatraženo je trogodišnje tijelo za platu. Ako ne želite napraviti svoj plan prema zahtjevu, ovo je vaša prilika.

    nsyyn
    Učesnik

    Profesore, imam istu situaciju.Moja supruga je njemačka državljanka, zatraženo je trogodišnje tijelo za platu. Ako ne želite napraviti svoj plan prema zahtjevu, ovo je vaša prilika.

    Nadam se da se to ne želi, pa zašto se onda platni spisak plaća od nekoga ko se bavi nekom profesijom, pa mu je plaća ionako mala.

    Ako vaša situacija postane jasna, možete li pisati ovdje?

Prikazujem 5 odgovora - 1 do 5 (ukupno 5)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.