Šta učiniti da dobijete njemačku vozačku dozvolu i tursku radnu knjižicu...

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    fuk_xnumx
    Učesnik

                   

                    Prijatelji koji žive u pismenoj formi slijede u Turskoj, a licenca je jedan od novih njemačkih zakona koji se odnosi na slučaj njene vozačke dozvole, a započinje prelaskom s dobivanja vozačke dozvole na faze onoga što treba učiniti, ako je potrebno ukratko opisati, jer postizanje međusobnih dozvola iz Turske vrijedi samo prvih 6 mjeseci u Njemačkoj, a ulazak i izlazak yaptigimizda ponovo u Sura uzamiy. Koraci koje treba proći trebali bi biti objašnjeni u članku. Sljedeći članak može se razlikovati od države do države, pa čim prvi put stignemo ili kada pokušamo promijeniti licencu, možemo tražiti sve što idemo na tečaj na koji ćemo ići i naučiti važeću proceduru. Nakon registracije potrebna je knjiga sa studija,
                                                                            Ovu studijsku knjigu objavljujem u PDF-u ispod za vas.   
    Naknada za testiranje u to ic ne daju test, ali odgovarajuće testove da cijena nakon što sam oldukd unosa kurseva mogu pomoći su isticek vam test cijene pokušavaju 40 eura između načina 100 vode ovih sistema, naravno da to boli svoj profil na njihovoj stranici u prvom testu Engage odrediti svoje korisničko ime, lozinku i tako mnogi od vas, dajući vam riješiti pitanja u online pomoći interneta sa računara na svojoj kući učitelj vidi u tome daje odluka vašeg giremicegi vam link za ispit obično imaju što piše na ulaz da ispuni visoke preciznosti udio po stopi od 70 80% može ući ispite igranje studentima, ali vrlo pogodan za testiranje na licu mjesta ova druga 3 mjeseca 24 eura 6 mjeseci vi možete pomoći prijateljima koji žele imati test 30 eura povezujem o 30 pitanje na ispitu u ukupnom testu prilikom rješavanja moramo na pitanje broj 919 predmet pola istog pitanja se javljaju na nalogu ulaze u ispit čineći neku vrstu pamćenja već godina u bu.gelel i Acacia Naša azid ..

                          Ako nisu prošle 3 godine od vašeg preseljenja u Njemačku, a već imate važeću tursku dozvolu, mogu se slijediti sljedeći koraci;

    sledeći dokumenti se prvo pripremaju;

    - Prijevod vaše turske vozačke dozvole iz ADAC-a i originalne vozačke dozvole
    - test oka potreban za vozački ispit
    - fotokopija pasoša
    – Potvrda o boravku iz vašeg prvog grada prebivališta u Njemačkoj
    - 8 satni certifikat „kurs prve pomoći“.
    - dokaz da ste upisani u vozački kurs (ako ne pohađate kurseve)

    Ovo pripremljene dokumente, ili auto-škole ili okrugu u kojem je osoba Driving tečajevi vas (Landratsamt) će isporučiti. Prema poslovnoj četvrti 3-8 gustoće tjedna između toku vožnje, to je stvarno važeću vozačku dozvolu i dozvolu će poslati pismo kojim se potvrđuje možda ući u tok bez ispita. auto-škola će vas obavijestiti o situaciji i govori kada da se spremimo za pismeni ispit prvi.

    Nakon što završite 60 pitanja od 30 pitanja u vašoj ruci, nazovete tečaj i kažete datum kada želite pristupiti ispitu, a ako ima mjesta u ispitnom centru, prijavljuju se na ispit. Ispiti se održavaju u centrima TÜV - njemačkog tehničkog nadzornog odbora. Imate priliku da na ispitu napravite najviše 110 bodova greške od 10. Pitanja su prema redoslijedu važnosti, 2-3-4-5 bodova, a ispod svakog pitanja upisuje se broj bodova kojima pitanje odgovara. Postoji samo jedna šansa da napravite 10 bodova greške i ne padnete na ispitu, a to je da dva pitanja s 5 bodova pogriješe. Pitanja od 2 točaka su najvažnija pitanja, i općenito lagana, zato nemojte paničariti. Daju pravo polagati ovaj ispit najviše 5 puta, ako ga ne možete pristupiti 3 puta, cijeli postupak dobivanja licence započinje ispočetka.

    Ako položite pismeni ispit, preostaje vam još jedna posljednja prepreka. praktični ispit. Moj savjet prije polaganja ovog ispita je, ako ste vozili po velikim gradovima u Turskoj, posebno u Istanbulu, zaboravite na sve svoje navike i nemojte se ponašati kao mladić govoreći "ja ću to učiniti", uzmite 1-2 časa vožnje ( oko 45 minuta). Naučite područje u kojem ćete polagati, naučite poteškoće, a posebno naučite stati na liniji ispred znaka "stop" i naučiti koristiti kvačilo za hitno kočenje na 40 km. Praktični ispit se polaže u roku od 1-45 minuta. Ako ne stanete kada se neko približava pješačkom prelazu, vaš ispit može završiti u prvoj minuti komandom "Skloni se, molim". Isto tako, ako ne prestignete biciklistu sa udaljenosti od 1 m, možete čuti komandu "na dostupnom mjestu s desne strane u budućnosti."

    stvari koje nikada ne treba zaboraviti na praktičnom ispitu;

    * Signala za kontrolu protoka etmek- signal saobraćaja u ogledalo prije nego što daju-izgledati da je pravo traka geçmek- vrati iz pješake ili bicikliste koji dolaze i preko puta ste se vratili BRIGA slepa mrlja preko ramena preko pješačkog ili ustupiti naše bicikliste brata

    * signal desno na izlazu iz pupka

    * Uvek zaustavite ispred znakova zaustavljanja 4 i ako je put ponovo dostupan za nastavak

    * kontroliše saobraćaj pozadi bez zaustavljanja u crvenom svetlu i zadržavanje u zelenom svetlu

    * ne zaboravite da prođete desno na levo na ne-tranzitnim putevima, usporite da proverite saobraćaj sa desne strane na svakom izlasku ulice

    * signal pre 300m prije polaska sa autoputa i počinje da ulazi u pravu liniju kada počnu isprekidane linije

    * Ne horn

    * ne spadajte u saobraćaj bez ostavljanja najmanje 2 trake praznim kada napuštate glavnu cestu

    Ako obratite pažnju na njih, vozačku dozvolu možete znati u svom džepu. Ako uspješno završite ispite, odmah ćete dobiti vozačku dozvolu ili ćete dobiti potvrdu od strica koji je položio ispit, a sljedeći dan ćete dobiti vozačku dozvolu od Tuva. sve najbolje.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    Učesnik

    Vaše zdravlje je dobro za vaše ruke.

    u yeliz_orh
    Učesnik

    supersin' A1 ISPIT JE ZAVRŠEN SADA JE NA REDU LICENCE LICENCA YAV KOLIKO ISPITA IMA NA OVOJ LINIJI YAV cofe :)

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Možete ići na vrh stranice da biste dobili detaljne informacije svugdje može biti drugačiji

    supersin' A1 ISPIT JE ZAVRŠEN SADA JE NA REDU LICENCE LICENCA YAV KOLIKO ISPITA IMA NA OVOJ LINIJI YAV cofe :)

    fuk_xnumx
    Učesnik

    online test 40 počinje od evra, ali ga ne prihvatate i možete kupiti istu cijenu s interneta po cijenama počev od 3 mjeseci 20 eura.

    ckok na
    Učesnik

    Hi Ufuk,

    Koja je internetska radna stranica koja košta 3 eura za 20 mjeseca? Sve što znam http://www.fahrschulecard.de, što kurs obično preporučuje, iznosi 40 eura.

    utonuo
    Učesnik

    Prijatelji SA, prijavio sam se za promjenu vozačke dozvole, položio sam teoretski ispit, osoba koja je pristupila ispitu prije nego što me je počela malo izazivati, postavila sam nekoliko tehničkih pitanja. Prvi put sam postala počasna, druga počasna imam tjedan dana kasnije Imam ispit. Učiteljica u počasnoj školi nije mi od velike pomoći. Pitanja, kako da dam CVP? Pitanja se uglavnom odnose na gumu, četverostruko, podešavanje udaljenosti svjetla brisača, kočnicu, koja su od vas tražena i kako ste dali CVP.

    Jeynes
    Učesnik

    Moj prijatelj ušao sam u 2 dani praktische prüfung. Hvala vam na vozačkoj dozvoli. Otišao sam u Almand, ali nisi bio slab. Zadnja magla, prednja magla, 4 svetiljka, dugačka i dugačka svetla sve vas sada pitaju. Ali nastavnik ne govori nemački i on ne zna njemački ne pitaj da li ga tražite da postavlja pitanje. Ne znam kako je Nemačka, ponavljam na ispitu. Oni nisu tražili. Postoje reči kao što su desno, levo, vodeno vozilo nazad u parku, nazad u park. Dođi lako.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    jeynes je veoma lepa i vrijeme je da dobijete najbolju vozačku dozvolu

    1.) Napravite svoju prvu vozačku dozvolu turkiyede u Njemačku iz Turske koja vam dozvoljava da INCOME 6 mjeseci (180g) bude vaša putovnica da za vas učinite sve što možete koristiti na svojoj e-kartici s najboljim alatima i namjeravate dosljedno raditi.

    2.) Možete se upisati na kurs bez čekanja da završi 6 mjeseci ili je na vama nakon što završi, ali moj prijedlog je da se prijavite nakon vožnje od 4 5 mjeseci jer ćete naučiti sve o pravilima stila vožnje i pravu prolaska tokom vožnje.

    3.) Ako ste u registraciji kursa, ne bi trebali iskopati kurs i moći ćete da unesete pregled na upravljač nakon što ste ga napisali.

    4.) Pismeni ispit gectikd koje zatim možete ući u čas vožnje trenutno igra za upravljanje instruktora da odluči da, ali ovih kurseva u mjesecu dobijaju satnice nije da morate obratiti pažnju da iskoristi jako dobro čak i ako znate jako pametna odluka tim vam daje dodatnu nastavu upload novac vrlo ljudi koji žele da pobedi.

    5) dozvola za upotrebu olupd aktivnog instrumenta u Turskoj i Njemačkoj na 5 mjeseci kao posrednik za vremensko uspostavljanje do 3 upravljača kursom od blizu dovoljno do maksimalno 5 d, jer već znate da vožnja potrebnim zna pravila saobraćaja. Ispuniti i uvijek obratiti pažnju na privremeno pravo s desne strane je pravo na prolazak na svim cestama od 30, pa kad dođete do raskrsnice, trebate držati nogu na kočnici i biti spremni na kočenje u iznenadnoj situaciji jer vas policajac koji ispit izvodi straga službeno vidi očima. To znači da ostajete, pa ih učitelj već podučava na satu vožnje, a osoba će ih sigurno naučiti u 30 lekcija.

    6.) Kada je u pitanju upravljanje u xnumx.ders naravno 1 45 eura MIN minuta i često zaustavljen. ako 40 minuta u isto vrijeme pištolj alat ako radite 90 Naravno da 2 naravno 5 MIN minuta, neki nastavnici kao svoj interes dir sam rekao, kako za one koji žele višak dovoljan to znači povećanje plaće svoje volje poziva za unos dodatnih sati mora biti oprezan da svi vi o tome.

    Ako ste vezani za svoj um, možete ponovo postavljati pitanja od mene ili ću sigurno odgovoriti na moje tepisone.

    utonuo
    Učesnik

    Hvala vam na vašim odgovorima.Ovo je kurs na koji sam išla.Oni žele da zarade i to su već razjasnili.Kažu da ne zarađujemo više novca od vas i kažu da ćemo zaraditi 5 ili 6 počasti za to .Hocu da promenim kurs.I oni polažu u mestu daleko od mesta gde ja zivim,a teren je veliki.Otisao sam reci "ja cu jer su bolji Turci"ali su me upravo opljackali i stalno mi tresu datum ispita...

    fuk_xnumx
    Učesnik

    ali 5 6 već normalno tako almakd problem ne govore vam 2 naravno 90 minuta dude 3 puta vozila Bincan posebno na ovaj način nego dolazi ako sve prođe u ruke puštajući pušku 500 600 između BİRSU ako neka normalna cijene ponovo 1000 uzdišući oni zarađuju zarobivši kurseve već snimanje u 50 eurima postaje blizini

    Hvala vam na vašim odgovorima.Ovo je kurs na koji sam išla.Oni žele da zarade i to su već razjasnili.Kažu da ne zarađujemo više novca od vas i kažu da ćemo zaraditi 5 ili 6 počasti za to .Hocu da promenim kurs.I oni polažu u mestu daleko od mesta gde ja zivim,a teren je veliki.Otisao sam reci "ja cu jer su bolji Turci"ali su me upravo opljackali i stalno mi tresu datum ispita...

    fuk_xnumx
    Učesnik

    stvaran

    fuk_xnumx
    Učesnik

    .

    carismaboy
    Učesnik

    Puno vam hvala na temi, informacijama i datotekama. zshare je imao puno problema s preuzimanjem, ali na kraju sam uspio. Turbobitna veza je mrtva. Moji testni motocikli su bili žrtve nesreće, puno sam pretraživao i opet sam ih pronašao zahvaljujući vama :) Trenutno koristim fahren lernen v1.5. Računalni program je potpuno sličan ispitu. Jednom sam polagao ispit, ali tog dana mi je postalo jako loše i napustio sam pola.

    Mogu prenijeti ovaj program ako neko želi.

    Dobar dan svima.

    Rodolfo
    Učesnik

    Vau prijatelju kakav ispit za vozačku dozvolu :D Imao sam 13-godišnju vozačku dozvolu u TR-u. I pored toga polagala sam ispite. Ovdje nisam doživio stres i uzbuđenje kao ispit za vozačku dozvolu. ;) Neka vam Bog pomogne.

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 61)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.