Pitanja o mojoj porodici.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    u Tayna
    Učesnik

    Zdravo svima,
    Moja zaručnica je njemačka državljanka i predstavlja li problem spajanju porodice iz Njemačke?
    Da li je potrebno da se moj supružnik vrati u Njemačku i obavijesti nadležne vlasti o svom braku prije nego što zatraži vizu za spajanje porodice? (Želimo se prijaviti odmah nakon vjenčanja)
    Koliko dugo prije nego što je potrebno imenovanje vize za spajanje porodice?
    Bilo bi mi drago ako imate nešto za dodati.

    Nadam se da će svi dobiti vizu što je prije moguće. Ugodan dan. Neka Bog sve ujedini.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Možete ga dobiti u konsoloslukdi koja je potrebna za prijavljivanje vlasti o braku i njemačkog državljanina da će ćuretina po pitanju kupovine viza za spajanje porodice biti kupljena

    u Tayna
    Učesnik

    Možete ga dobiti u konsoloslukdi koja je potrebna za prijavljivanje vlasti o braku i njemačkog državljanina da će ćuretina po pitanju kupovine viza za spajanje porodice biti kupljena

    Hvala vam učiteljice na odgovoru. Da li je moguće od konzulata dobiti dokumente poput prebivališta?

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Za šta je potreban boravišni dokument moje supruge?

    u Tayna
    Učesnik

    Za šta je potreban boravišni dokument moje supruge?

    Znam da vam je za vizu za spajanje porodice potreban dokument o prebivalištu supružnika koji živi u Njemačkoj.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Pretpostavljam da niste dobili potrebne dokumente za brak, jer oni predstavljaju zaseban problem, a traženi dokumenti su u obliku koji tamo možete ponovo provjeriti ili na web mjestu konzulata.

    u Tayna
    Učesnik

    Pretpostavljam da niste dobili potrebne dokumente za brak, jer oni predstavljaju zaseban problem, a traženi dokumenti su u obliku koji tamo možete ponovo provjeriti ili na web mjestu konzulata.

    Profesore, žao mi je, pretpostavljam da se nisam mogao izraziti.
    Dobili smo sve dokumente za vjenčanje. Dan našeg vjenčanja je u redu, samo čekamo svoj dan.
    Ako se od njega zatraži dokument nakon vjenčanja, možemo li ih dobiti iz konzulata?

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Dokumenti za vizu nakon vjenčanja već će biti popunjeni u Njemačkoj. Dokumente potrebne za vizu možete pogledati na web mjestu, a brak možete prijaviti njemačkim vlastima u konzulatu.

    u Morslipdo
    Učesnik

    Profesore, žao mi je, pretpostavljam da se nisam mogao izraziti.
    Dobili smo sve dokumente za vjenčanje. Dan našeg vjenčanja je u redu, samo čekamo svoj dan.
    Ako se od njega zatraži dokument nakon vjenčanja, možemo li ih dobiti iz konzulata?

    Ako vaš supružnik iznajmljuje svoje prebivalište i kuću, mora uzeti ugovor o zakupu sa sobom. Da li brak turkiyede gerceklesicek

    u Tayna
    Učesnik

    Ako vaš supružnik iznajmljuje svoje prebivalište i kuću, mora uzeti ugovor o zakupu sa sobom. Da li brak turkiyede gerceklesicek

    Da, učitelju, moja supruga ima stari brak. Vjenčanje će biti u Turskoj.

Prikazujem 9 odgovora - 1 do 9 (ukupno 9)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.