Hitna pomoć pri razvodu.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Skitnica34
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, oko 2 godine i 4 mjeseca bio sam oženjen sa suprugom pod istim krovom, a neprestani lažovi moje supruge i brak za jedan dan nisu bili za mene. Preostalo je dana do završetka seanse i prije 1 sedmice sklopio sam prijavu, moja supruga evraga getrennt leben je napisala, potpisala je, predala, Auslanderbehorde mi nije dao cvp, otišao sam i osobni rasistički prijatelj tamo rekao je gluposti poput svrhe da budem ovdje i rekao mi neće produžiti sjednicu. Završio sam kurs orijentacije b25. Živio sam u istoj kući 2 godine i dao sam svojih 1 godina ovoj osobi koja će mi postati supruga. Šta mogu sada učiniti ljudi, stuttgart, udaljen sam 2.5 km baden w. Nisam mogao bez prekida raditi godinu dana u jednoj kompaniji, ali do danas nisam primao nikakvu socijalnu pomoć u drugim firmama i platio sam kredit njegove kuće prije nego što sam se oženio otkako sam došao i sada imam bavio se fest poslom skoro 10 mjeseca.
    Radim u velikoj kompaniji putem Zeitfirme. Trebam vašu hitnu podršku. Nemam nikoga. Supruga me zamazala, moja jedina greška je što sam od dana kada sam došao u Njemačku, radio, radio, bio vezan za svoj dom i porodicu. Bilo je malo dugo.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    U Minhenu postoje osnovne potkove, kažem stručnjak za ta pitanja, neki kažu da morate biti u braku 2 godine, neki kažu da morate ostati u braku 3 godine, neki kažu da nema puno zakona, ali pretpostavljam da će oni produžiti najgoru sesiju 1 godinu 1 godinu. 

    Skitnica34
    Učesnik

    U Minhenu postoje osnovne potkove, kažem stručnjak za ta pitanja, neki kažu da morate biti u braku 2 godine, neki kažu da morate ostati u braku 3 godine, neki kažu da nema puno zakona, ali pretpostavljam da će oni produžiti najgoru sesiju 1 godinu 1 godinu.

    Kontaktirao sam ga i ima 3 hiljade eura troškova, da vidimo hoćemo li se žaliti, obavijestit ću vas što će se dogoditi.

    volkanxnumx
    Učesnik

    Prvo, ozdravi uskoro. Ja ostajem u Reutlingenu. Ako želite ostaviti svoj privatni broj, pomoći ću koliko mogu.

    Skitnica34
    Učesnik

    Prvo, ozdravi uskoro. Ja ostajem u Reutlingenu. Ako želite ostaviti svoj privatni broj, pomoći ću koliko mogu.

    Bacio sam svoj broj od posebnog brata

    bezdušan
    Učesnik

    Puno pozdrava prije ove teme. Podijelili smo, prokomentirali, dopustite mi da pokušam ponovo pomoći. Da biste dobili vizu neovisnu od supružnika, morate ostati pod istim krovom 2 godine, ako je vaš supružnik turski državljanin, 3 godine. Ako vam se stanu na noge, obično zovu strani krug natrag u VSA turkiyede, misle da ne znaju zakon svima, dok takva prava nemaju. Oni su dužni održati sjednicu. Inspire Turk. Međutim, nema problema, u svakom slučaju, razdoblje razvoda trajalo je dvije godine, na primjer, u tom će razdoblju dobiti prebivalište, a dok nastavite raditi, vraćate se vizi za radnike za vize, ovdje je važna stvar nadahnuće Turk. Ako zaradite 1000 eura, radite, nemojte primati nikakvu državnu pomoć na papiru. Ako sada živite odvojeno, produžava se neodređeno vrijeme boravka, morate raditi pet godina i to neće predstavljati problem. Ako je moj lični zahtjev prijatelja koji će postavljati takva pitanja spajanje porodice djeteta, nadahnite državljanstvo ako je djetetovo državljanstvo sklopljeno brakom ili ako je riječ o braku. Specifikacije. Tada vam možemo detaljnije pomoći.

    Skitnica34
    Učesnik

    Puno pozdrava prije ove teme. Podijelili smo, prokomentirali, dopustite mi da pokušam ponovo pomoći. Da biste dobili vizu neovisnu od supružnika, morate ostati pod istim krovom 2 godine, ako je vaš supružnik turski državljanin, 3 godine. Ako vam se stanu na noge, obično zovu strani krug natrag u VSA turkiyede, misle da ne znaju zakon svima, dok takva prava nemaju. Oni su dužni održati sjednicu. Inspire Turk. Međutim, nema problema, u svakom slučaju, razdoblje razvoda trajalo je dvije godine, na primjer, u tom će razdoblju dobiti prebivalište, a dok nastavite raditi, vraćate se vizi za radnike za vize, ovdje je važna stvar nadahnuće Turk. Ako zaradite 1000 eura, radite, nemojte primati nikakvu državnu pomoć na papiru. Ako sada živite odvojeno, produžava se neodređeno vrijeme boravka, morate raditi pet godina i to neće predstavljati problem. Ako je moj lični zahtjev prijatelja koji će postavljati takva pitanja spajanje porodice djeteta, nadahnite državljanstvo ako je djetetovo državljanstvo sklopljeno brakom ili ako je riječ o braku. Specifikacije. Tada vam možemo detaljnije pomoći.

    Hej brate, moja supruga je njemacka drzavljanka ja sam ozenjen 2 godine i 5 mjeseci i nisam dobio nikakvu pomoc od drzave, ali nazalost, kad naletis na rasistu, to nije. ako se desi, ostanete sami sa pretnjama. U svakom slucaju dao sam osnovnom nalu, izdrzice, ali malo kosta..

    bezdušan
    Učesnik

    Ako ne spava, nemojte uzalud kršiti svoju psihologiju. Čak i ako strani ured stvara problem, u redu je, možete potrošiti nešto novca za advokata, ali vizu dobivate neovisno od supružnika. Niko vas ne može poslati i nastaviti raditi ako ne odete.

    muhendus
    Učesnik

    Ako nije posebno, želim nešto pitati? Da li je vaš supružnik Nijemac ili Turčin rođen u Njemačkoj? Zar niste znali da ste i rasisti bili bez da ste se vjenčali?

    Rasist nije njegova supruga, ali ono što ja razumijem je policajac u uredu za strance. Rasist se ionako ne udaje za stranca.

    Skitnica34
    Učesnik

    Ako nije posebno, želim nešto pitati? Da li je vaš supružnik Nijemac ili Turčin rođen u Njemačkoj? Zar niste znali da ste i rasisti bili bez da ste se vjenčali?

    Zašto bi moja supruga bila rasista, brate? Policajac koji je rasist .. moja supruga je turska državljanka Njemačke

Prikazujem 9 odgovora - 1 do 9 (ukupno 9)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.