A1 EXAMINATION MEXT NOVO

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    sevimlihex na
    Učesnik

    TREBAM PISMO DA POMOGNEM PRIJATELJIMA HITNO DA LI IMATE IKAKE ISPITE KOJI SU ZNALI NA POSLEDNJEM ISPITU ??

    sevimlihex na
    Učesnik

    PRIJATELJI NITKO NEĆE POMOĆI ..

    Rejan na
    Učesnik

    Na web mjestu postoji puno uzoraka A1 testnih pisama. Pronaći ćete ga ako potražite odjeljak za ispit A1. Nemoguće je da ispitanici budu potpuno isti sa uzorkom pisma novih ispitivača. Pitanja svakog ispita razlikuju se od slovnih predmeta.

    Rejan na
    Učesnik

    dragi hexe

    Dopustite mi da ponovim drugi put da vam pomognem, zamolio sam vas da pretražite stranicu da biste pronašli primjere pisama A1 ispita i spomenuo sam nemogućnost da slovni predmeti na svakom ispitu A1 budu isti kao i slovni predmeti na prethodnom ispitu, ali ili me nisi razumio ili šta da ti kažem sada. Za mene si posebna! Pa, odgovorili ste kao da znate toliko toga! Napisali ste poruku poput ismijavanja. Da ste tu poruku napisali ovdje, a ne privatno, da, znam puno i nisam komentirao ništa što ne znam. 
    Na ovom sam mjestu od 2008. godine i podijelio sam sve što znam i naučio koliko mogu. Nema potrebe za bezobrazlukom. Ne možete mi poslati privatnu poruku s glupom riječju poput moje lijepe. Oni koji me poznaju na ovoj stranici znaju. Pokušao sam pomoći koliko sam mogao u okviru svog znanja. Na ovoj stranici naučio sam ono što ne znam. Okeyyy !!!! [

    sevimlihex na
    Učesnik

    :)

    mürselxnumx
    Učesnik

    a1 Zar nema pisama objavljenih u septembru 2015. Pobogu, napišite ih ako ih podijelimo, biće jako korisno za one koji će polagati ispit, a pisac će dobiti puno molitvi. 

    haribo1
    Učesnik

    Dijelim dva primjera pisma, prijatelji. Prvo pismo je izašlo na ispitu koji sam polagao 08. decembra, a drugo je još jedan primjer pisma koje je izašlo na ispitima.

    Sie fahren am nachsten Donnerstag do Leipzig. Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht.
    Schreiben Sie an das Gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Preis Zimmer?
    -Ankunftzeit

    drugi takođe

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr essen gehen.
    Schreiben Sie exp:
    -Warum schreiben Sie?
    -Da. essen
    -treffen-wann

    Polako svi.

    beklemeyap Up
    Učesnik

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    Pronašao sam ovaj video na YouTube-u. Postoji više od 50 primjera za one kojima je to potrebno.

Prikazujem 7 odgovora - 1 do 7 (ukupno 7)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.