ISPIT za spajanje porodice A1 ?????

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    hcrsvml
    Učesnik

    PRIJATELJI KOJI SU PRIPISALI NOVI ISPIT IZMEĐU VAS, VOLIM AKO ZNATE ŠTA IMA U PISMIMA I KARTICAMA. TSKRLR.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    čovječe, pronađi stara slova u slovima, nalazi se na web mjestu, radi za njih, svi izlaze isti

    moje raj
    Učesnik

    čovječe, pronađi stara slova u slovima, nalazi se na web mjestu, radi za njih, svi izlaze isti

    Da li da provjerim one na ovoj stranici ili one na goethenin stranici?

    fuk_xnumx
    Učesnik

    nije bitno da je dovoljno pregledati sve uzorke pisma koji su isti sa onima koji se proizvode u ribnjaku, dovoljno ih je pregledati najmanje 2 ili 3 puta.

    moje raj
    Učesnik

    nije bitno da je dovoljno pregledati sve uzorke pisma koji su isti sa onima koji se proizvode u ribnjaku, dovoljno ih je pregledati najmanje 2 ili 3 puta.

    Varate se, u svakom odjeljku imate 25 bodova

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Ne griješim, slovo 10 bodova, odjeljak u kojem pismo nije ni schreiben, u njemu nema niti jednog slova, postoje drugi predmeti koje trebate napisati, nisam rekao odjeljak i dobro sam pročitao jer sam napisao 10 bodova.

    Varate se, u svakom odjeljku imate 25 bodova

    netalman po
    Učesnik

    Zdravo,

    Izvinite, imate grešku. Odjeljak Schreiben (Pisanje) sastoji se od 25 bodova i pisanja pisama i popunjavanja obrazaca.
    Slovo po slovo ukupno 17 bodova. Napisano je prema uputama koje daju. Naslov i oproštaj dobijaju po 1 bod, broj direktiva u sredini se deli sa 15. U obrascu je dato 8 bodova i jedan tekst. Prema tim informacijama postavlja se 5 pitanja. Po 1,66 poena.

    fuk_xnumx
    Učesnik

    Htio sam reći osnovne točke, svaki odjeljak je 15 bodova u osnovnim točkama, 10 bodova u osnovnoj točki u pismu. Mislim, naravno, onda se pomnoži sa 1,66, a zatim se kotrljaju i čine ravno.

    netalman po
    Učesnik

    Žao mi je, moram to prepisati, ali takozvani osnovni rezultat je nešto drugo. Međutim, ovaj ispit nema 15 baznih bodova, naprotiv, u odjeljku Čitanje i slušanje nalazi se 15 pitanja i svako vrijedi 1,66 bodova. odnosno ukupno 25 bodova.

    U dijelu pisanja Pismo ima 17 bodova, obrazac se sastoji od 5 pitanja, tako da je 5 x 1,66: 8 bodova.

    Govoreći, vrijednost pitanja i odgovora veoma se razlikuje jedno od drugog. U stvari, verbalna primjedba je predugačka i detaljna da je sada ne mogu objasniti. Ukratko: Rečenice sa pitanjem i zahtjevom gotovo su dvostruke u odnosu na rečenice, a dok ocjenjuju, nastavnici imaju 3 sistema ocjenjivanja u skladu s tim. Da li je dugo ili kratko odgovoriti na razumljiv stupanj odgovora učenika, izraditi rečenice itd. bilješke prema nekim kriterijima, kao npr. Dakle, postoji puna nota, pola note i nula. Ali kad kažete puna ocjena, pola ocjena, dobiva se puna ocjena ili polovina vrijednosti te rečenice. Na primjer, nije mogao točno postaviti pitanje od 3 boda, kao da bi uzeo pola.

    moje raj
    Učesnik

    Žao mi je, moram to prepisati, ali takozvani osnovni rezultat je nešto drugo. Međutim, ovaj ispit nema 15 baznih bodova, naprotiv, u odjeljku Čitanje i slušanje nalazi se 15 pitanja i svako vrijedi 1,66 bodova. odnosno ukupno 25 bodova.

    U dijelu pisanja Pismo ima 17 bodova, obrazac se sastoji od 5 pitanja, tako da je 5 x 1,66: 8 bodova.

    Govoreći, vrijednost pitanja i odgovora veoma se razlikuje jedno od drugog. U stvari, verbalna primjedba je predugačka i detaljna da je sada ne mogu objasniti. Ukratko: Rečenice sa pitanjem i zahtjevom gotovo su dvostruke u odnosu na rečenice, a dok ocjenjuju, nastavnici imaju 3 sistema ocjenjivanja u skladu s tim. Da li je dugo ili kratko odgovoriti na razumljiv stupanj odgovora učenika, izraditi rečenice itd. bilješke prema nekim kriterijima, kao npr. Dakle, postoji puna nota, pola note i nula. Ali kad kažete puna ocjena, pola ocjena, dobiva se puna ocjena ili polovina vrijednosti te rečenice. Na primjer, nije mogao točno postaviti pitanje od 3 boda, kao da bi uzeo pola.

    Pa, ako u pismu postoji greška u pismu, pogledam je, to jest, da li bi to bilo poput razbijanja bodova iz nje ili jednostavno nerazumijevanja?

    netalman po
    Učesnik

    zdravo,

    Kako će znati da razumeš, ako ne napišeš tačne odgovore???:)

    Morate odgovoriti prema uputstvima datim u pismu. Recimo da ste pogriješili, ocjena vam u skladu s tim pada.

    Zašto ovo govorim? Ponekad zadatak dat u pismu kaže: "Praviš žurku, pozovi svoje prijatelje", ali neki ljudi to shvate kao "tvoj prijatelj pravi zabavu" i napišu savršeno pismo, nema gramatičkih grešaka ili riječi, ali ocjena koju dobije je -0-. Zato što nije poštovao uputstva data u pismu. Ali u stvarnosti, ako razumete dato slovo, ali pogrešno napišete reč ili imate slične manje greške, onda vam shodno tome oduzimaju ocjenu, ne brišu sve.

    moje raj
    Učesnik

    zdravo,

    Kako će znati da razumeš, ako ne napišeš tačne odgovore???:)

    Morate odgovoriti prema uputstvima datim u pismu. Recimo da ste pogriješili, ocjena vam u skladu s tim pada.

    Zašto ovo govorim? Ponekad zadatak dat u pismu kaže: "Praviš žurku, pozovi svoje prijatelje", ali neki ljudi to shvate kao "tvoj prijatelj pravi zabavu" i napišu savršeno pismo, nema gramatičkih grešaka ili riječi, ali ocjena koju dobije je -0-. Zato što nije poštovao uputstva data u pismu. Ali u stvarnosti, ako razumete dato slovo, ali pogrešno napišete reč ili imate slične manje greške, onda vam shodno tome oduzimaju ocjenu, ne brišu sve.

    Nisam tražio u tom smislu, na primjer da pišem na libe umjesto libe, da pišem oreol umjesto halo, tražio sam da ispustim napomenu kada se zaborave dva slova.

    netalman po
    Učesnik

    da, nažalost imaju.

    berke0808
    Učesnik

    Pozdrav prijatelji, ušao sam 4. aprila u Ankaru, pobijedio na ispitu. Slušanje bodova 25 bodova pisanje 25 bodova intervju 25 bodova pisanje 25 bodova pisanje pisma 15 bodova forum pisanje 10 bodova preslušavanje 30 pitanja pisanje 15 pitanja pisanje 15 pitanja Trebate instalirati riječ koja dolazi s temom na kartice sa slikama u rečenici ili je oni ne prihvaćaju.

Prikazujem 13 odgovora - 1 do 13 (ukupno 13)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.