Kako izgleda sertifikat A1 porodičnog partnerstva? Pogledaj ovo

> Forumi > Njemački A1 ispit, A2, B1, njemački TOEFL, KPSS i drugih njemačkih ispita Related Akcije > Kako izgleda sertifikat A1 porodičnog partnerstva? Pogledaj ovo

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    smail od
    Učesnik

    Ovaj certifikat A1 Nemean zapitali ko je accomplishing'm poput Mediterana :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    uzvišen
    Učesnik

    Pa resio si ovaj problem... ;D

    smail od
    Učesnik

    Pa resio si ovaj problem... ;D

    Hvala ti puno brate. Mojim drugim prijateljima koji čekaju. Siguran sam da SVAKO ovo može postići...

    promašio sam
    Učesnik

    Nadam se da je zgodan sertifikat :) Čestitamo...

    ayseyildiz
    posjetilac

    svaka cast...srecno..

    black_kar23
    Učesnik

    Čestitam prijatelju, neka nam Bog da blagoslov, pomolimo se jedni za druge...

    medena voda
    Učesnik

    Neka s ovim dokumentom priđu pravdi Boga.
    Za one koji su onemogućeni da svoju djecu vide zbog ovog dokumenta, čak i ako ga dobijem, imam pravo biti halal.
    Iako piše u bilo kojoj knjizi, uključena je i institucija koja mu stavlja novac u džep.
    Kažem te sram. 115 lira je grad i ispit Ako položite !! Oni koji ne mogu proći 2-3-4 zamaha s ulice, taj novac, a ljudi! Dobar tek onima koji ovom poslu uzimaju hljeb u džep.
    Razmislite o tom zalogaju ... koliko mislite!

    OSMIJEH
    Učesnik

    sretno brate


    Neka s ovim dokumentom priđu pravdi Boga.
    Za one koji su onemogućeni da svoju djecu vide zbog ovog dokumenta, čak i ako ga dobijem, imam pravo biti halal.
    Iako piše u bilo kojoj knjizi, uključena je i institucija koja mu stavlja novac u džep.
    Kažem te sram. 115 lira je grad i ispit Ako položite !! Oni koji ne mogu proći 2-3-4 zamaha s ulice, taj novac, a ljudi! Dobar tek onima koji ovom poslu uzimaju hljeb u džep.
    Razmislite o tom zalogaju ... koliko mislite!

    Gospodine, dobro ste govorili, možda su ovo riječi koje većina nas ne može izgovoriti, hvala.

    hazel01
    Učesnik

    NEKA MI BOG OPROSTI I DA BOG ZAUVIJEK DIJELI ZABRANJEN NOVAC DA KAŽEM NEŠTO OVO JE SAMO DA SE ZARADI IZ DŽEPOVA TURAKA ZABRANJENO JE I GRIJEH UKUPNA NAKNADA ISPITA JE 150 YTL KAKO PEĆE XNUMX YTL DAN KAKO JE OVO PRAVDA NE VIDIMO NAŠE LJUBAVI NE MOŽEMO SE SKUPITI ALI JE LEPO O BOŽE DA UČINI OVAKO DA OVO KOJI NAS JEDU IZ NOSA IZNOSI. mucite nas ovako, ali neka ne zaborave da je BOG JEDAN I JEDAN...

    amedxnumx
    Učesnik

    Uklonio sam ovaj dokument 3 mjeseca otkako sam ga dobio, bacio, ne gledam ti lice, sad je gotovo

    IGMG-Frankfurt
    Učesnik

    Ovaj certifikat A1 Nemean zapitali ko je accomplishing'm poput Mediterana :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Sretno mojoj zeni...

    paryaxnumx
    Učesnik

    Diploma koju daje Univerzitet u Beču je bolja, ali da biste je dobili potrebno je Grundstufe 1-2-3-4 Mittelstufe-m1-2-3-, odnosno ukupno 8 mjeseci, 5 dana u sedmici, 2 sati dnevno,ni jednu rijec turskog.S obzirom da skola ima kurs jezika veoma je kvalitetan,cijena je 2 eura za 1500 casa

    Suzanne
    Učesnik

    zdravo, ja sam ušao u ovaj film, ali nam nisu dali sertifikat o sertifikaciji? Oni će nam biti dati na poslednjem ispitu.

    ozhan_cxnumx
    Učesnik

    hi prijateljima idem na specijalni kurs u Sivas blizu br br zman includes'm će ući ispita u mjesecu NIS procjenjuje 2. danas ovaj pištolj br sya čuo opštini axnumx naravno baslıyormus i drugim gradovima ispod budućih stručnjaka nadgledati one preglede yapıcalakmıs opštine od administracije za potvrdu u konzulatu, a režije se pitam da li INEM na ispitu na ulazu, ali mislim da idem da spasi kendime moje ime da se razvije

    kemalsivas
    Učesnik

    Ovaj certifikat A1 Nemean zapitali ko je accomplishing'm poput Mediterana :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Imam takav certifikat dugujem 300 TL, yuppi :) alkis :) hiihi :) sram :) smiješno :): haha: instaliraj;)

Prikazujem 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 25)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.