Nemački savet kursa, Tömer ili Goethe?

> Forumi > Generalni nemački i njemački A1 porodični kombinirani kursevi > Nemački savet kursa, Tömer ili Goethe?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUM. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NEMAČKOM JEZIKU MOŽETE NAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    blackemper je
    Učesnik

    Moje ime je Sinha i upravo sam postao novi član foruma. Želeo bih da se zahvalim svima koji su doprineli ovom sajtu. Kada dođe do mog pitanja; Trenutno sam u toku sa odabirom kursa i bio bih vam zahvalan ako podijelite svoja iskustva. Živim u stipendiji i radim istovremeno, informisao sam svaki kurs 2-a.

    TÖMER radni dani 2 sati 4 tjedan 1 razmjena ukupno 14 tečaj 290 TL po danu
    Goethe 2 dan po tjedan 8 tjedan 1 razmjena ukupno 8 devizni tečaj 320 TL

    Završićemo 14 mesec

    Što mislite da bih trebao početi, malo sam upoznat s njemačkim jezikom koji smo vidjeli u srednjoj školi, iako vrlo malo, a da to ne zaboravimo. hvala unapred

    ATAAN2
    Učesnik

    Ovo je Piri Goethe, naravno, ali ne možemo se brinuti o Tömerovim uspjesima,
    Moja ideja, jer je uspeh u vašim rukama potpuno, koji uslovi su vam pogodni, kažem ja.
    Basarilar

    blackemper je
    Učesnik

    Ako se kvalitet obrazovanja Goethe instituta ne razlikuje od grada do grada, prirodno je na nama. "Mislim da je jedina razlika između tečaja u tome što će se on nastaviti dva dana u sedmici jednog radnog dana, a drugi tokom drugog dana. Koji bi trebali biti sedmični sati za učenje jezika. ?

    Mada sam vec poceo da radim sa foruma ok :)

    ATAAN2
    Učesnik

    Opet je najvažniji teret, svakako ponavljate lekcije svaki dan od početka početka, strani jezik je nezahvalan, ne koristite kada zaboravite.
    Ako nemate fondaciju, ali ako se sastajete sa vaspitačima i pitate o njihovim obrazovnim programima i metodama, možete izabrati najprikladniji za vas.

    blackemper je
    Učesnik

    hvala na prijedlozima  :)

    ATAAN2
    Učesnik

    Uspjeh U redu:)

    3,14
    Učesnik

    –> Išao sam u Tömer, išao sam i kod Goethea. Više volim Getea. ok :)

Prikazujem 6 odgovora - 1 do 6 (ukupno 6)
  • Da biste odgovorili na ovu temu, morate biti prijavljeni.